Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Melissa & Doug - zabawki

 (150 produktów)

Wydrapywanka

29,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Zestaw do gry Scavenger Hunt

44,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Zegar sorter kształtów

(okładka twarda)

77,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Make-a-Meal Album z naklejkami

29,59 
Wysyłka 3 dni robocze

Rzutki na rzepy. Żółw

175,19 
Wysyłka dzisiaj

Bransoletki przyjaźni

53,99 
Wysyłka dzisiaj

Drewniane krosno gigant

205,79 
Wysyłka dzisiaj

Melissa. Puzzle drewniane. Farma 13723

65,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Melissa. Filcowa kanapka 13954

88,59 
Wysyłka 3 dni robocze

MELISSA Drewniane lody w pudełku 14087

122,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Melissa. Drewniana stodoła

279,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Melissa & Doug

Melissa & Doug jest jest amerykańskim producentem zabawek dla dzieci. Firma została założona w 1988 roku przez Melissę i Douga Bernsteinów po ich odejściu z pracy w korporacji.

Firma Melissa & Doug posiada w swojej ofercie szeroki wybór drewnianych puzzli, artykułów kreatywnych, pluszowych zabawek, kolorowanek i innych zabawek edukacyjnych. Można tu też znaleźć zabawki skierowane dla dzieci ze specjalnymi potrzebami wspierające rozwój fizyczny i poznawczy najmłodszych ze spektrum autyzmu.

Misją marki Melissa & Doug jest dostarczanie najmłodszym bodźców rozwijających ich wyobraźnię. Założyciele są zdania, że w dzisiejszych czasach dzieci często bywają przytłoczone nadmiarem zajęć i rzadko kiedy się nudzą, co nie wpływa pozytywnie na ich kreatywność. Wierzą, że czasami najprostsze zabawki są najlepsze i dają najwięcej przyjemności, dlatego ich produkty to często proste koncepcje, które oferują niezliczone sposoby zabawy i możliwości wymyślania własnych zwrotów akcji- wszystko zależy od wyobraźni dziecka.

Wyjątkową serią produktów marki Melissa & Doug są przebrania dla dzieci. Dzięki nim dziecko może wcielić się nie tylko w księżniczkę, strażaka, czy rycerza, ale również w pediatrę, kowboja, fryzjera i tajnego agenta. Nic tak nie pobudza wyobraźni dzieci, jak odgrywanie ról, a te przebrania z pewnością im w tym pomogą i zapewnią świetna zabawę. Wychodząc na przeciw zainteresowaniom dzieci Melissa & Doug produkuje zabawki Psi Patrol, nawiązujące do kultowej bajki, oraz do produkcji Disneya. Dzięki temu każde dziecko może tu znaleźć swoich ulubionych bohaterów.

Melissa & Doug współpracuje też z Amerykańską Akademią Pediatrii zachęcając rodziców, aby mniej czasu spędzali z dziećmi przed ekranem, a więcej poświęcali na kreatywne zabawy wyzwalające twórczy potencjał ich pociech. Założyciele firmy prowadzą również podcast, w którym wraz z dr Jenny Radesky (pediatrą behawioralną) dzielą się praktycznymi poradami z zakresu rozwijania u dzieci podstawowych umiejętności życiowych poprzez zabawę, zarządzanie czasem przed ekranem i znajdowanie sposobów na głębsze nawiązanie kontaktu. W każdym odcinku odpowiedzą na najpilniejsze pytania rodzicielskie i zapewnią wsparcie, osobistą rozmowę na temat życia, dzieci, zabawy, technologii i dobrego samopoczucia emocjonalnego. Wszystko to w oparciu o własne rodzicielskie doświadczenia- Melissa i Doug są rodzicami szóstki dzieci.

Ładowanie...