Xi
 » Fisher-Price

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Fisher-Price

 (71 produktów)

Edukacyjny pilocik. Fisher Price

45,59 
Wysyłka 24 godziny

UNO Flex

32,99 
Wysyłka 24 godziny

Linkimals. Interaktywny Bóbr

77,39 
Wysyłka 2 dni robocze

Linkimals™ Interaktywna Panda

111,39 
Wysyłka 2 dni robocze

Edukacyjna Myjnia Samochodowa

288,79 
Wysyłka 2 dni robocze

Fisher Price Tańczący DJ

276,79 
Wysyłka 24 godziny

Myszka do medytacji

115,19 
Wysyłka 24 godziny

Zabawka interaktywna Linkimals Pingwin

189,49 
Wysyłka 24 godziny

Blaze. Kaskaderska ciężarówka 2w1

164,69 
Wysyłka 24 godziny

Eko piramidka z kółek

42,69 
Wysyłka 24 godziny

Interaktywny Koala Linkimals

146,89 
Wysyłka 24 godziny

Siostrzyczka Szczeniaczka Fisher-Price

150,29 
Wysyłka 24 godziny

Fisher Tupczacy Tukan za wieszka

88,99 
Wysyłka 2 dni robocze

Akcesoria Barbie Neon Festiwal

26,69 
Wysyłka 2 dni robocze

Akcesoria Barbie Western Fashion

26,69 
Wysyłka 2 dni robocze

Fisher-Price

Fisher - Price jest marką amerykańską i od wielu lat zachwyca kolejne pokolenia użytkowników fascynującymi zabawkami, które wspierają rozwój dzieci, Produkty tej firmy znają maluchy na całym świecie! Są one bezpieczne, pomysłowe i solidnie wykonane.

W 1930 roku Herm Fisher zauważył, że istnieje duża potrzeba lepszych zabawek - takich, które będą zaskakiwać i aktywizować wyobraźnię. Wspólnie z Irvingiem Price'em i Helen Schelle stworzył pierwszą serię zabawek, która nosiła nazwę „16 nadziei” i obejmawała parę uroczych kaczuszek.

Głównymi wartościami firmy było tworzenie zabawek o mocnej, stabilnej konstrukcji, twórczych i takich, które cechowały się odpowiednim stosunkiem ceny do jakości. Zabawa dla założycieli marki Fisher - Price była niezwykle ważną aktywnością, która warto wspierać i rozwijać.

Wraz z upływem lat asortyment firmy się poszerzał. W ofercie Fisher - Price znajdziemy również atrakcyjne i funkcjonalne akcesoria dla młodszych i starszych dzieci, które w znaczący sposób poprawiają jakość życia całej rodziny. Różnego rodzaju wygodne, bezpieczne w użyciu produkty świetnie się sprawdzą jako prezenty z okazji narodzin maleństwa.

W latach 60. XX wieku do oferty wprowadzono serię Play Family (znaną później jako Little People), która szybko zyskała dużą popularność. Seria obejmuje figurki ludzi i zwierząt, które tworzą tematyczne zestawy, takie jak dom, farma czy szkoła. Pierwotnie figurki były postaciami w kształcie drewnianych kołków, z czasem uzyskały charakterystyczne cechy i były tworzone z plastiku.

W ofercie firmy Fisher Price znajdziemy mnóstwo ciekawych zabawek interaktywnych, edukacyjnych, stymulujących zmysły. Każdy maluch z pewnością będzie zachwycony ich wszechstronnym wykorzystaniem oraz pięknymi kolorami. Solidność wykonania, wytrzymałość i dbałość o szczegóły stanowią dodatkowe walory tych produktów. Mogą służyć niejednemu dziecku!

Od powstania firmy wiele się zmieniło. Znacząco rozwinęła się technologia, zmieniają się zabawki i akcesoria, które rodzice uznają za niezbędne. Jednak jedno pozostaje wciąż takie samo - wartość zabawy! Ma ona być źródłem ogromnej radości dla kazdego dziecka.

Ładowanie...