Xi
 • Marvel Classic

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Marvel Classic

    (13 produktów)

   Visionaries. X-Men. Tom 1

   (okładka twarda)

   Marvel Classic, X-men

   82,48 
   Wysyłka 24 godziny

   Wojna nieskończoności. Marvel Classic

   (okładka twarda)

   Marvel Classic

   91,17 
   Wysyłka 24 godziny

   Krucjata nieskończoności. Marvel Classic

   Marvel Classic

   104,62 
   Wysyłka 24 godziny

   Deadpool Classic. Marvel Classic. Tom 3

   (okładka twarda)

   Marvel Classic, Deadpool

   71,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Ultimate X-Men. Marvel Classic. Tom 2

   (okładka twarda)

   Marvel Classic, Ultimate X-Men

   82,48 
   Wysyłka 24 godziny

   Ultimate Spider-Man. Marvel Classic. Tom 5

   Marvel Classic, Ultimate Spider-Man, Spider-Man

   68,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Uncanny X-Men. Powstanie i upadek. Imperium Shi'ar

   (okładka twarda)

   Marvel Classic

   68,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Wolverine. Tom 4

   (okładka twarda)

   Marvel Classic

   75,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Anihilacja. Tom 2

   Marvel Classic, Anihilacja

   68,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Spider-Man i Czarna Kotka. Zło, które ludzie czynią. Marvel Classic

   (okładka twarda)

   Marvel Classic, Spider-Man

   51,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Marvel Classic

   W ramach cyklu Marvel Classic Wydawnictwo Egmont Polska wznowiło publikację kultowych zeszytów wydawnictwa Marvel odpowiedzialnego za przygody Spider-Mana, Punishera, Kapitana Ameryki, Strażników Galaktyki czy Daredevila. Seria klasycznych albumów komiksowych Marvela to pozycja obowiązkowa w biblioteczce małych i dużych wielbicieli superbohaterów.

   Albumy amerykańskiego komiksowego giganta to prawdziwy fenomen na rynku wydawniczym, cieszący się niesłabnącą popularnością od ponad 70 lat. Na przygodach herosów Marvela wychowują się kolejne pokolenia czytelników, a obdarzeni nadludzkimi mocami bohaterowie na stałe weszli do popkultury. Wierni fani Marvela tworzą zgraną społeczność, spotykają się na zlotach miłośników komiksów i przebierają się za ulubionych superbohaterów. O sukcesie Marvela decydują fascynujące historie, niebanalne postacie i legendarne rysunki.  

   Uniwersum Marvela jest pełne mrocznych tajemnic i różnorodnych problemów trapiących ludzkość. Panuje tu atmosfera grozy i napięcia. Odwieczna walka dobra ze złem toczy się na wielu płaszczyznach, a bohaterowie komiksów pomimo nadprzyrodzonych zdolności, nie są pozbawieni zwyczajnych, ludzkich cech osobowości. Zapierające dech w piersiach sceny walki i nieoczywiste motywy działania postaci gwarantują doskonałą rozrywkę czytelnikom w każdym wieku. 

   Pomimo upływu lat komiksy z serii Marvel Classic nie starzeją się i nie tracą swojej świeżości. Cykl wydawniczy pozwala młodym ludziom odkryć olbrzymi potencjał tkwiący w komiksach i stopniowo poszerzać swoją wiedzę o superbohaterach. Zaś dorośli mają okazję wrócić do ulubionych historii, które rozpalały emocje w czasach ich młodości. 

   Wszystkie zeszyty serii Marvel Classic wydane są w eleganckiej, twardej oprawie. Idealnie nadają się na prezent na każdą okazję.

   W skład kolekcji Marvel Classic wchodzą najważniejsze tytuły, stworzone na przestrzeni lat przez legendarnych twórców komiksu: Stana Lee, Franka Millera, Gartha Ennisa itd. Wśród dostępnych albumów znajdziemy następujące tomy:

   • “Spider-man” Todda McFarlane’a 

   Album zawiera komplikację najważniejszych przygód Spider-Mana, tworzonych przez Todda McFarlane’a w latach 90-tych XX w. Superbohater odważnie walczy ze złem i broni bezbronnych ludzi przed niebezpiecznymi przestępcami.

   • “Rękawica Nieskończoności” Jima Starlina

   Avengersi muszą zmierzyć się z potężnym Thanosem od Starszych Wszechświata, który zapragnął zdobyć władzę absolutną nad wszechświatem. Ma mu to umożliwić Rękawica Nieskończoności. 

   • “Punisher” Ennisa Gartha

   Frank Castle alias Punisher jest weteranem wojennym, któremu w przeszłości brutalnie zamordowano rodzinę. Nie mając nic do stracenia, bez skrupułów wymierza sprawiedliwość przestępcom i w pojedynkę walczy ze złem. 

   • “Volverine” Jasona Aarona

   James Howlett alias Wolverine wziął udział w eksperymencie naukowym podczas którego jego kości i nietypowe szpony zostały zespolone wyjątkowym adamantium. Dzięki mutacji szybko regeneruje siły i może samemu uleczyć swoje najcięższe rany. Jest nieustraszony i niepokonany, a przy tym wyjątkowo wrażliwy. Walczy w drużynie X-Man i Avengers.

   Ładowanie...