Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO Classic

 (2 produktów)

LEGO Classic

Seria LEGO CLASSIC to zestawy pozwalające na rozwijanie wyobraźni dziecka. Duża ilość klocków w podstawowych kształtach i kolorach daje małym konstruktorom niesamowite pole do popisu.

Te podstawowe klocki są świetnym źródłem inspiracji, dzięki którym dzieci z łatwością odkrywają ukryty w nich potencjał. Duży wybór kształtów w LEGO CLASSIC pozwala na odtworzenie niemalże każdego marzenia. Klocki LEGO to uniwersalna zabawka, która pozwala dzieciom na samodzielnie złożenie konstrukcji, tak żeby czerpały z tego jak największą radość. Dodatkowo ćwiczą zdolności twórcze oraz manualne, które przydadzą się później w przedszkolu i szkole.

Seria LEGO CLASSIC to nie tylko budowanie według instrukcji, a także okazja do samodzielnych odkryć i wprowadzania własnych udogodnień. To nie tylko podstawowe kształty klocków, ale i ogrom dodatków takich jak koła, okna, drzwi, zawiasy czy oczy.

Najczęściej wybierane zestawy z serii LEGO CLASSIC to:

  • Zestaw „Klocki i zwierzęta” to, aż 1500 klocków, z których można zbudować między innymi pawia, pingwina, byka, dinozaura, jednorożca, strusia, ślimaka, pandę, żyrafę i hipopotama. To także świetny pomysł na zabawę w odgrywanie ról.

  • Zestaw „Klocki na kółkach” to bogaty wybór kół i opon w różnych kolorach i rozmiarach oraz klasyczne klocki, co pozwala stworzyć dużą ilość pojazdów. Aż 442 elementy dają dzieciom wiele godzin dobrej zabawy.

  • Płytki konstrukcyjne w różnych kolorach idealnie uzupełniają posiadane przez dzieci zestawy, pozwalając stworzyć miasto, park, morze, czy inne miejsce, w którym chcą rozpocząć przygodę swoich klockowych bohaterów.

  • Ciekawym gadżetem jest także rozdzielacz do klocków stworzony z myślą o nieustającej zabawie. Znacznie ułatwia on rekonstruowanie istniejących budowli i pojazdów, dzięki czemu zabawa przebiega bez złości i frustracji.

Uniwersalność klocków LEGO CLASSIC sprawia, że nadają się one zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Można się nimi bawić w pojedynkę, czy też zespołowo tworząc ogromne budowle. Idealne dla osób w wieku od 4 lat do 99 – nigdy nie jest się za starym, żeby zbudować coś z klocków LEGO CLASSIC.

Ładowanie...