Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Classic (16)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Classic

   (16 produktów)

  LEGO® CLASSIC. Kreatywne potwory 11017

  (okładka pudełko)

  40,69 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Classic. Kreatywne pojazdy 11036

  231,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO Classic. Klocki i funkcje. 11019

  (okładka pudełko)

  136,69 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Classic. Kreatywne planety 11037

  112,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Classic. Kreatywne zwierzątka 11034

  139,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Classic. Sterta klocków. 11030

  238,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Classic. Kreatywna walizka. 10713

  (okładka pudełko)

  82,19 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Classic. Kreatywne domy 11035

  230,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Czym jest LEGO Classic

  LEGO Classic to kolekcja inspirowana dawnymi zestawami, jest swoistym powrotem do korzeni tej marki. Nie budujemy z nich konkretnych zestawów tematycznych. Są uniwersalne i możemy z nich wybudować niemal wszystko, co podpowiada nam wyobraźnia. Można też korzystać z gotowych instrukcji i stworzyć domek dla ludzików LEGO, zwierzaka lub samolot. LEGO Classic nie wymaga specjalnych umiejętności i jest dobrym startowym pomysłem na oswajanie malucha ze światem klocków LEGO.

  Zestawy LEGO Classic

  W tej kategorii znajdziemy zestawy klocków różnej wielkości, w różnych cenach:

  • LEGO Classic. Podstawowe klocki - dzięki temu zestawowi zbudujemy pieska, ptaszka w klatce, rycerza na koniu, przyjacielskiego dinozaura i wiele innych niesamowitych konstrukcji;

  • LEGO COLOUR box. Niebieskie klocki kreatywne - zestaw dla dzieci od czwartego roku życia; zgodnie z instrukcją można złożyć trzy ciekawe modele - pociąg, wieloryba i robota; budowle można dowolnie przebudowywać, co wiąże się z dużymi emocjami;

  • LEGO Classic. Biała płytka konstrukcyjna - podstawa do budowania rożnych modeli; można na niej stworzyć małe miasteczko, domek lub ogródek;

  • LEGO Classic. Kreatywna walizka - poręczna walizka pozwala na uporządkowanie klocków, co znacznie usprawnia zabawę; z tych klocków można zbudować wiele ciekawych konstrukcji;

  • LEGO Classic. Dookoła świata - aż 950 klocków w tym zestawie stwarza wielkie możliwości - mogą powstać zwierzęta z najdalszych zakątków świata; do zestawu dołączona mapa z kontynentami.

  Klocki dostępne w tej kategorii nie są ani nudne ani monotonne. Dzięki temu, że tej kolekcji nie ogranicza żadna konkretna tematyka w dużym stopniu rozwijają kreatywność.

  Klocki LEGO Classic i ich zalety

  Klocki z tej kategorii świetnie się sprawdzą jako prezenty dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z LEGO. Układa się je stosunkowo łatwo, co jest zachęcające dla dziecka. Ułożone budowle prezentują się estetycznie i stwarzają duże możliwości do zabawy. Klocki rozwijają zdolności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Młody konstruktor dzięki nim ma szansę ćwiczyć cierpliwość oraz precyzję.

  Klocki LEGO się na pewno nie znudzą. Te ponadczasowe zestawy rosną wraz z dzieckiem. Można je ze sobą łączyć, by powstały większe, bardziej skomplikowane budowle.

  Świętna opcją jest wspólna zabawa rodziców z dziećmi. Można siąść razem na dywanie i tworzyć ciekawe konstrukcje, a potem bawić się w odgrywanie rożnych rol. Taki wspólny czas łączy, wzmacnia relacje, uczy dzielenia się i współdziałania. Warto towarzyszyć dziecku w jego radościach, sukcesach konstrukcyjnych i w oswajaniu frustracji.

  Zabawa zestawami klocków LEGO Classic to także świetny sposób na radosne spędzenie czasu. Dzieci godzinami potrafią konstruować rozmaite modele. Niektórzy swoje gotowe prace prezentują na półkach, a inni uwielbiają nieustannie przebudowywać swoje dzieła. Taka zabawa dostarcza mnóstwo frajdy i satysfakcji.

  Ładowanie...