Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO Classic

 (5 produktów)

LEGO® Classic. Zielona płytka konstrukcyjna. 10700

4/5
32,65 39,99 zł −18%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Classic. Kreatywne klocki LEGO®, duże pudełko. 10698

5/5
174,11 199,99 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Classic. Kreatywne klocki LEGO®, średnie pudełko. 10696

5/5
104,46 119,99 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Classic. Klocki na kołach. 11014

183,00 219,99 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Classic. Dookoła świata. 11015

183,05 219,99 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Czym jest LEGO Classic

LEGO Classic to kolekcja inspirowana dawnymi zestawami, jest swoistym powrotem do korzeni tej marki. Nie budujemy z nich konkretnych zestawów tematycznych. Są uniwersalne i możemy z nich wybudować niemal wszystko, co podpowiada nam wyobraźnia. Można też korzystać z gotowych instrukcji i stworzyć domek dla ludzików LEGO, zwierzaka lub samolot. LEGO Classic nie wymaga specjalnych umiejętności i jest dobrym startowym pomysłem na oswajanie malucha ze światem klocków LEGO.

Zestawy LEGO Classic

W tej kategorii znajdziemy zestawy klocków różnej wielkości, w różnych cenach:

  • LEGO Classic. Podstawowe klocki - dzięki temu zestawowi zbudujemy pieska, ptaszka w klatce, rycerza na koniu, przyjacielskiego dinozaura i wiele innych niesamowitych konstrukcji;

  • LEGO COLOUR box. Niebieskie klocki kreatywne - zestaw dla dzieci od czwartego roku życia; zgodnie z instrukcją można złożyć trzy ciekawe modele - pociąg, wieloryba i robota; budowle można dowolnie przebudowywać, co wiąże się z dużymi emocjami;

  • LEGO Classic. Biała płytka konstrukcyjna - podstawa do budowania rożnych modeli; można na niej stworzyć małe miasteczko, domek lub ogródek;

  • LEGO Classic. Kreatywna walizka - poręczna walizka pozwala na uporządkowanie klocków, co znacznie usprawnia zabawę; z tych klocków można zbudować wiele ciekawych konstrukcji;

  • LEGO Classic. Dookoła świata - aż 950 klocków w tym zestawie stwarza wielkie możliwości - mogą powstać zwierzęta z najdalszych zakątków świata; do zestawu dołączona mapa z kontynentami.

Klocki dostępne w tej kategorii nie są ani nudne ani monotonne. Dzięki temu, że tej kolekcji nie ogranicza żadna konkretna tematyka w dużym stopniu rozwijają kreatywność.

Klocki LEGO Classic i ich zalety

Klocki z tej kategorii świetnie się sprawdzą jako prezenty dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z LEGO. Układa się je stosunkowo łatwo, co jest zachęcające dla dziecka. Ułożone budowle prezentują się estetycznie i stwarzają duże możliwości do zabawy. Klocki rozwijają zdolności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Młody konstruktor dzięki nim ma szansę ćwiczyć cierpliwość oraz precyzję.

Klocki LEGO się na pewno nie znudzą. Te ponadczasowe zestawy rosną wraz z dzieckiem. Można je ze sobą łączyć, by powstały większe, bardziej skomplikowane budowle.

Świętna opcją jest wspólna zabawa rodziców z dziećmi. Można siąść razem na dywanie i tworzyć ciekawe konstrukcje, a potem bawić się w odgrywanie rożnych rol. Taki wspólny czas łączy, wzmacnia relacje, uczy dzielenia się i współdziałania. Warto towarzyszyć dziecku w jego radościach, sukcesach konstrukcyjnych i w oswajaniu frustracji.

Zabawa zestawami klocków LEGO Classic to także świetny sposób na radosne spędzenie czasu. Dzieci godzinami potrafią konstruować rozmaite modele. Niektórzy swoje gotowe prace prezentują na półkach, a inni uwielbiają nieustannie przebudowywać swoje dzieła. Taka zabawa dostarcza mnóstwo frajdy i satysfakcji.

Ładowanie...