Xi
cofnij do Klasa 1

Kategorie

    • Fizyka (21)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do fizyki - klasa 1 - liceum i technikum

    (21 produktów)

   Fizyka 1. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony

   (okładka miękka)

   67,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Fizyka. Mechanika CD

   (okładka pudełko)

   117,59 
   Wysyłka dzisiaj

   Fizyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 1. Szkoła branżowa I stopnia

   (okładka miękka)

   24,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Fizyka. Repetytorium liceum i technikum

   (okładka miękka)

   24,19 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Fizyka - podręczniki do 1 klasy liceum i technikum

   Fizyka to jeden z najbardziej wymagających przedmiotów szkolnych. Wielu uczniów uznaje ją za swoją piętę achillesową i podchodzi do nauki z rezerwą lub wręcz niechęcią. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, pomożemy Ci odczarować ten mit! Nauka o mechanizmach działania energii i materii może być fascynująca, a skomplikowane prawa i reguły fizyczne łatwiej zrozumieć dzięki dobrym podręcznikom i materiałom edukacyjnym. W naszej księgarni znajdziesz je w szerokim wyborze: oferujemy komplet aktualnych podręczników do fizyki do 1 klasy szkół ponadpodstawowych, a także zbiory zadań, karty pracy i ćwiczenia, które pomogą Ci skutecznie przyswoić sobie materiał i nauczyć się wykorzystywać zdobyte informacje w praktyce.

   Fizyka - podręczniki do liceum i technikum, zakres podstawowy

   Lekcje fizyki prowadzone są w pierwszych klasach wszystkich szkół ponadpodstawowych, niezależnie od rodzaju szkoły czy profilu klasy. Z tego względu każdy uczeń musi zaopatrzyć się w wybrany przez nauczyciela podręcznik. Największą popularnością cieszą się tu publikacje renomowanych wydawnictw, obecnych w polskiej oświacie od pokoleń: “Fizyka 1” WSiP, a także podręcznik do fizyki Nowej Ery dla 1 liceum. Do często wybieranych podręczników należy także “Fizyka 1” wydawnictwa Operon. 

   W asortymencie naszej księgarni dostępne są książki do fizyki w zakresie podstawowym, z których uczą się wszyscy uczniowie - od humanistów po ścisłowców, a także podręczniki do fizyki do 1 klasy w zakresie rozszerzonym. Korzystają z nich uczniowie, którzy wiążą przyszłość z naukami ścisłymi lub przyrodniczymi; pamiętajmy, że na dobry wynik matury, zapewniający miejsce na wymarzonym kierunku studiów, pracujemy od początku nauki w szkole ponadpodstawowej.

   Wiedza teoretyczna to nie wszystko: ważnym uzupełnieniem podręczników są karty pracy i zbiory zadań z fizyki, umożliwiające pogłębienie i utrwalenie wiedzy z poszczególnych dziedzin tego przedmiotu. Praca z ćwiczeniami wyrabia umiejętność stosowania uzyskanych informacji w praktyce, pomaga w bieżącym przygotowywaniu się do sprawdzianów oraz końcowych egzaminów.

   Ładowanie...