Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Wydawnictwo Heim

   (7 produktów)

  Góra uczuć. Gra terapeutyczno-edukacyjna

  (okładka pudełko)

  79,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Łamacz lodów. Karty. 6-12 lat

  33,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Sposoby na złość. Karty pracy

  (okładka teczka)

  34,77 
  Wysyłka dzisiaj

  KAN - Karty Aktywności Nastolatków

  98,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Potrzebne Karty

  (okładka pudełko)

  80,45 
  Wysyłka dzisiaj

  Karty - porozmawiajmy o... rozwodzie

  (okładka pudełko)

  102,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Heim

  Heim to polskie wydawnictwo zajmujące się dystrybucją materiałów terapeutyczno-edukacyjnych, książeczek dla dzieci oraz poradników dla rodziców i nauczycieli. Firma została założona w 2014 roku przez Dagmarę Teczke- psycholog i psychoterapeutkę specjalizującą się w pracy z dziećmi. W swojej pracy odczuwała brak narzędzi do pracy terapeutycznej z dziećmi, których kilka lat temu na polskim rynku było znacznie mniej niż teraz. Tak powstał pomysł stworzenia wydawnictwa, które uzupełniłoby te braki i pozwoliło terapeutce dzielić się własnymi pomysłami oraz metodami pracy (i zabawy) z dziećmi.

  Wydawnictwo Heim początkowo opierało swoja działalność wyłącznie na produktach własnej marki, jednak z czasem zaczęło poszerzać swój asortyment o gry i książki innych wydawnictw. Obecnie Heim posiada w swojej ofercie dziesiątki pomocnych i wartościowych materiałów terapeutyczno- edukacyjnych, wśród których warto wymienić miedzy innymi grę "Góra uczuć", której celem jest pomoc dzieciom w dzieleniu się swoimi uczuciami oraz pobudzenie ich wyobraźni i inteligencji emocjonalnej. Z pomocą gry można też rozmawiać z najmłodszymi na temat relacji międzyludzkich i ćwiczyć ich umiejętności społeczne.

  Godną polecenia pozycją są też przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym karty pracy "Sposoby na złość". Powstały one po to, aby pomóc dzieciom rozpoznawać swoje uczucia, identyfikować przyczyny złości i radzić sobie z nimi bez uciekania się do agresji.

  Większość materiałów zaprojektowana jest bezpośrednio przez założycielkę wydawnictwa. Dagmara Teczke ukoćczyła studia na UŚ oraz UJ i należy do Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Udziela porad rodzicom uczniów z problemami rozwojowymi oraz prowadzi zajęcia terapeutyczne. Współpracowała z instytucjami poradnictwa psychologicznego i ze szkołami, zdobywając ogromne doświadczenie zwłaszcza w opiece nad dziećmi. Bada tematykę agresywnego zachowania u dziecka, a także odrywania cech osobowości w młodym wieku. Twórczość Dagmary Teczke nie kończy się na literaturze. Jest również autorką gier planszowych oraz kart edukacyjnych. Wszystko to pokazuje, że Dagmara Teczke jest naprawdę godną zaufania profesjonalistką, dzięki której każda gra i książeczka prezentuje najwyższy poziom merytoryczny i jest niezwykle użyteczna przy pracy z dziećmi w gabinecie terapeutycznym.

  Ładowanie...