Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Sposoby na złość. Karty pracy

"Sposoby na złość. Karty pracy" to zestaw kart z zadaniami, opracowanymi przez znaną psychoterapeutkę, którą jest Dagmara Teczke. Ten znakomity produkt ułatwia dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym radzenie sobie z negatywnymi emocjami. Sprawdza się podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych. Możesz użyć wybranych kart lub całego zestawu, uwzględniając potrzeby swojej grupy. Najlepiej jednak Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Heim
 • Okładka: teczka
 • Wymiary: 304 x 217

"Sposoby na złość. Karty pracy" to zestaw kart z zadaniami, opracowanymi przez znaną psychoterapeutkę, którą jest Dagmara Teczke. Ten znakomity produkt ułatwia dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym radzenie sobie z negatywnymi emocjami. Sprawdza się podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych. Możesz użyć wybranych kart lub całego zestawu, uwzględniając potrzeby swojej grupy. Najlepiej jednak stosować je wszystkie w ustalonej z góry kolejności.

Zestaw kart stanowi spójną całość, a dzięki nim możesz zaplanować szereg zajęć terapeutycznych i skutecznie rozwijać umiejętności dzieci. Dziecięca złość potrafi przysporzyć wielu problemów w szkole. Rodzice, nauczyciele oraz psycholodzy często stoją przed niemałym wyzwaniem, próbując opanować agresję u uczniów. Dlatego tak ważne staje się wyjaśnianie dzieciom, jak działają ludzkie emocje, dlaczego mogą być złe, a także w jaki sposób najlepiej sobie z nimi radzić.

"Sposoby na złość. Karty pracy" zostały opracowane po to, by nauczyć dzieci rozpoznawania emocji i odkrywania ich znaczenia. Dziecko dowiaduje się, czym są poszczególne uczucia, jak działają oraz w jaki sposób wpływają na otoczenie. Uczeń zaczyna w ten sposób rozpoznawać przyczyny złości i szuka rozwiązania, dzięki któremu może radzić sobie z narastającym gniewem. Autorka wyjaśnia destrukcyjne efekty agresji, a przy tym pomaga dziecku w rozwoju umiejętności społecznych.

Dzięki temu zestawowi kart odegracie z grupą scenki sytuacyjne i porozmawiacie o ludzkich emocjach. Zadania zostały opracowane w taki sposób, by skutecznie zaciekawić dziecko oraz dodatkowo zachęcić do ćwiczenia. Plansze edukacyjne i krótkie historie o złości, zebrane przez Dagmarę Teczke, znakomicie uzupełniają ten produkt. Korzystając z nich, nauczyciel może przeprowadzić wiele lekcji powiązanych ze sobą, a terapeuta zrealizować spójny plan zajęć terapeutycznych.

Odwiedź kategorię "Książki pedagogiczne", by poznać nowe badania psychologów oraz pedagogów.

Dagmara Teczke jest cenioną wśród pedagogów autorką materiałów edukacyjnych i znaną psychoterapeutką. Studiowała na Uniwersytecie Śląskim, a następnie odbyła szkolenie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Należy do Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Zajmuje się psychoterapią oraz poradnictwem psychologicznym, współpracując przy tym z wieloma instytucjami. Produkty tej autorki trafiają już domów i szkół w całej Polsce.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3277506
Tytuł
Sposoby na złość. Karty pracy
Wydawnictwo
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
304 x 217
Okładka
okładka teczka
Długość
217
Głębokość
304
Wysokość
217
Cena detaliczna
37,00 zł
Nasza cena
34,69 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
7 recenzji
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Justyna B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-05-01
  Gorąco polecam te karty pracy. Gotowe porady jak radzić sobie ze złością. Ciekawe historyjki i pytania zachęcają dzieci do pracy.
 • Eliza F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-11-06
  Sposoby na złość. Karty pracy  to genialna pozycja, która skradła moje serca i mojego dziecka od początku. Naprawdę czego to teraz nie wymyślą. Tutaj mamy połączenie zabawy i nauki. Dobra cena, cudna szata graficzna, solidne wykonanie. Jakieś minusy? Ja ich nie dostrzegam. Dlatego polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Po stokroć, z całego serca.
 • Iga U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-27
  Sposoby na złość. Karty pracy  to jedna z lepszych pozycji, na jakie ostatnio trafiłam. Gdy tylko zobaczyłam ten tytuł, wiedziałam, że musze kupić mojemu maluchowi. Jest super napisana, ciekawa, do tego ma od groma pięknych ilustracji. Jednym słowem nic doda, nic ująć. Już nie możemy doczekać się kontynuacji, równie pożytecznych co ta.
 • Dagmara L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-26
  Sposoby na złość. Karty pracy  to w moim mniemaniu pozycja obowiązkowa dla każdego malucha. Super napisana, bardzo ciekawa i do tego wszystkiego bardzo pomocna. Obrze, że takie pozycja powstają  i szkoda, że nie było takich wcześniej, np., gdy ja byłam dzieckiem. Wedy rodzicom byłoby pewnie łatwiej. Duży plus za genialną szatę graficzną, No i cena także nie jest jakoś specjalnie wygórowana. Polecamy o stokroć  wraz z moim małym nerwusem.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
0,00 zł
3277506
Ładowanie...