Xi
Polecamy podobne produkty

"KAN - Karty Aktywności Nastolatków" są przeznaczone na zajęcia terapeutyczne z młodzieżą w wieku od 10 lat. Zaprojektowano je z myślą o zajęciach indywidualnych i grupowych, zapewniając terapeucie znakomite narzędzie, ułatwiające prowadzenie planu terapeutycznego. Mogą być również używane podczas zajęć z dorosłymi osobami. Dzięki tym kartom przeprowadzisz ciekawą rozmowę z młodzieżą, a także zaplanujesz przebieg spotkań z uczestnikami terapii.

"KAN - Karty Aktywności Nastolatków" są polecane psychologom, psychoterapeutom, nauczycielom, pedagogom i doradcom zawodowym. Ich głównym zadaniem jest wsparcie podczas analizowania zainteresowań młodzieży oraz odkrywania, co zaspokaja potrzeby młodych ludzi. Karty ułatwiają zrównoważenie czasu poświęconego na naukę, obowiązki i odpoczynek. Ponadto ułatwiają nawiązywanie relacji międzyludzkich oraz planowanie zajęć. Mogą być również używane podczas rozmów o emocjach i problemach młodzieży.

W niedużym pudełku znajdziesz 50 kart, nawiązujących do aktywności i obszarów zaangażowania nastolatków. To chociażby nauka, sport, ale także spotkania towarzyskie. Na karcie umieszczona jest również lista potrzeb, które mogą być spełnione dzięki wybranej czynności. Pomaga to podczas prowadzenia rozmowy o tym, co daje młodemu człowiekowi udział w określonym zajęciu, jakie potrzeby spełnia oraz w jaki sposób wpływa na jego osobowość. W książce dołączonej do kart umieszczono wskazówki, ułatwiające zorganizowanie wielu ćwiczeń z terapii psychologicznej, a także usprawniających trening umiejętności społecznych (TUS). Instrukcja zapewnia również świetne wsparcie podczas socjoterapii.

Prezentowane karty ułatwiają prowadzenie psychoedukacji. Dzięki nim sprawnie zaplanujesz z młodzieżą zajęcia o odpowiedzialności, potrzebach życiowych, miłości, przyjaźni, marzeniach i organizacji obowiązków. Ten rewelacyjny produkt docenią nie tylko psychoterapeuci, ale także nauczyciele, szukający nowoczesnych materiałów edukacyjnych, przydających się podczas lekcji wychowawczej. Ponadto karty mogą zainspirować rodziców do zaplanowania ciekawej dyskusji z dziećmi.

Kategorie Książki psychologiczne oraz Książki pedagogiczne, resocjalizacja zawierają ciekawe publikacje o psychologii.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3255395
Ładowanie...