Xi

"Góra uczuć" to wspaniała gra terapeutyczno-edukacyjna, która wspomoże pracę psychologów, pedagogów, psychoterapeutów oraz rodziców, którym zależy na lepszym poznaniu swojej pociechy. Celem gry jest dzielenie się swoimi uczuciami, emocjami, przeżyciami w bezpieczny i komfortowy sposób. Bazę stanowią ćwiczenia pobudzające wyobraźnię, które skupiają się na obszarze kontaktów międzyludzkich, ćwiczeniach oddechowych. Dzięki grze można lepiej przeniknąć do dziecięcego świata, poznać elementy, które skrywa jego wnętrze, a także zobaczyć, w jaki sposób odnajduje się w pracy w grupie, kiedy musi współpracować z kolegami.

Zestaw zawiera planszę, 50 kart podzielonych na dwie grupy, kostkę, pionki oraz instrukcję. To świetne narzędzie wychowawcze oraz idealny pretekst do przeprowadzenia poważnych rozmów z najmłodszymi.

Dzięki "Górze uczuć" możesz razem z dziećmi rozmawiać o relacjach międzyludzkich i ćwiczyć umiejętności społeczne. To znakomita okazja, by pomóc dziecku rzadko okazującemu uczucia, któremu brakuje śmiałości. Podczas rozgrywki gracze mówią o swoich doświadczeniach, emocjach oraz przemyśleniach. To nie tylko znakomite ćwiczenie wyobraźni, ale także komunikacji interpersonalnej. Będzie świetnym wstępem do zajęć terapeutycznych i sposobem na udany rodzinny wieczór.

"Góra uczuć" to gra przygotowana przez profesjonalną psychoterapeutkę. Dagmara Teczke zajmuje się psychologią i psychoterapią oraz pisze książki o tematyce psychoterapeutycznej. Studiowała na UŚ oraz UJ i należy do Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Udziela porad rodzicom uczniów z problemami rozwojowymi oraz prowadzi zajęcia terapeutyczne. Współpracowała z instytucjami poradnictwa psychologicznego i ze szkołami, zdobywając ogromne doświadczenie zwłaszcza w opiece nad dziećmi. Bada tematykę agresywnego zachowania u dziecka, a także odrywania cech osobowości w młodym wieku. Twórczość Dagmary Teczke nie kończy się na literaturze. Jest również autorką gier planszowych oraz kart edukacyjnych.

Prowadzone przez Dagmarę Teczke wydawnictwo Heim specjalizuje się w oferowaniu produktów, ułatwiających prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi. To propozycje przeznaczone zwłaszcza dla psychologów i psychoterapeutów, chociaż znajdą tu coś dla siebie również rodzice zainteresowani ćwiczeniem z dzieckiem w warunkach domowych. Książki oraz gry planszowe tego wydawcy od 2014 r. pomagają odbiorcom w poznawaniu swojej osobowości i nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi.

Sprawdź również przygotowane przez Dagmarę Teczke "Sposoby na złość. Karty pracy".

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

838612
Ładowanie...