Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Dagmara Teczke

   (2 produktów)

  Sposoby na złość. Karty pracy

  (okładka teczka)

  34,46 
  Wysyłka dzisiaj

  Dagmara Teczke

  Dagmara Teczke jest psychologiem i psychoterapeutą oraz autorką książek dotyczących dotyczących rozwoju dzieci i młodzieży.

  Studiowała na Uniwersytecie Śląskim, ukończyła czteroletnie Całościowe Szkolenie z Zakresu Psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

  Przez kilka lat prowadziła psychoterapię indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych w poradniach w Krakowie i Myślenicach, obecnie udziela również porad w prywatnym gabinecie i współpracuje z instytucjami przy prowadzeniu terapii indywidualnej, psychoterapii i poradnictwa psychologicznego.

  Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą jako psycholog szkolny i przedszkolny, z dziećmi z całodobowej placówki opiekuńczo-wychowawczej i kilkuletnie doświadczenie w pracy psychoterapeuty zaowocowały kilkoma pozycjami książkowymi, które pomagają w terapii, pracy z gniewem i złością czy w poznawaniu swojego ja. Poznanie swoich motywacji, przyczyn i historii tworzenia trudności w funkcjonowaniu ułatwia zmianę, która prowadzi do uzdrowienia relacji ze środowiskiem i samym sobą.

  W dorobku autorki znajdują się na przykład "Sposoby na złość. Karty pracy" o rozpoznawaniu uczuć dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, "Góra uczuć" gra terapeutyczno-edukacyjna wspomagająca w poznaniu wewnętrznego życia dziecka.

  Ładowanie...