Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Lalki

Kategorie

   • Mini lalki (33)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Mini lalki

   (33 produktów)

  Kategoria Mini lalki oferuje różnorodne niewielkie laleczki z licznych serii i marek. Te małe zabawki nie zajmują dużo miejsca i są niezwykle praktyczne. Dostępne serie, takie jak Na! Na! Na!, Polly Pocket, EP, oferują modele nawiązujące do aktualnych trendów. Wiele z tych lalek ma wymienne części i akcesoria, umożliwiając tworzenie własnych zestawów. Mini lalki są nie tylko popularne ze względu na swój rozmiar, ale także ze względu na zaskakujące dodatki, co sprawia, że kolekcjonowanie ich staje się pasją dla najmłodszych.

  Ogród króliczka. Polly Pocket

  61,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Polly Pocket. Imprezka Pieska

  159,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Evi łyżwiarka

  19,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Wyspa skarbów Polly Pocket

  115,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Laleczka. Zoobles. Mix

  23,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Polly Pocket Kompaktowy minizestaw, niebieski

  27,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Polly Pocket Kompaktowy minizestaw, fioletowy

  27,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Polly Pocket Kompaktowy minizestaw, różowy

  27,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zestaw Polly Pocket Sloth Family

  100,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Na Na Na Fuzzy Surprise - Cow Girl

  143,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Na Na Na Fuzzy Surprise - Panda Boy

  143,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Na Na Na Fuzzy Surprise - Jaguar Girl

  143,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Na Na Na Fuzzy Surprise - Tiger Girl

  143,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Na Na Na Fuzzy Surprise - Zebra Girl

  143,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Na! Na! Na! Surprise Minis 2

  55,74 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Polly Pocket. Art Studio Compact

  64,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Figurka Polly Pocket zawieszka Kotek

  30,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Figurka Polly Pocket zawieszka Panda

  30,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Mini lalki

  Niewielkie laleczki to dosyć szeroka grupa artykułów dostępnych w naszym sklepie. Pośród niej można znaleźć różne serie, cykle, modele i produkty marek znanych na całym świecie. Jakie są zalety tych drobnych zabawek? Przede wszystkim nasza pociecha może je wszędzie ze sobą zabrać, są lekkie, drobne, podręczne, nie zajmują dużo miejsca ani w bagażu, ani w domu, można więc sobie pozwolić na zebranie całkiem pokaźnej kolekcji. Asortyment sklepu obejmuje takie serie laleczek jak: Na! Na! Na!, Polly Pocket, EP oraz wiele innych.

  Mini laleczki

  Ta grupa zabawek zyskała ostatnimi czasy ogromną popularność, głównie dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ale także licznym seriom, które nawiązują do aktualnych trendów i mody. Lalki zarówno te duże, jak i mniejsze pozwalają dzieciom poprzez zabawę naśladować świat dorosłych, dlatego tym bardziej ważne jest, aby lalki swoim designem nawiązywały to czasów współczesnych. Dzięki temu właśnie cieszą się taką popularnością pośród najmłodszych, odzwierciedlają bowiem dokładnie to, co jest modne i popularne w sieci. Niektóre modele laleczek z serii Pinypon EP przypominają wyglądem emotikony, świetnie znane starszym i młodszym z popularnych komunikatorów. Lalki są niewielkie mierzą zazwyczaj 7 cm i składają się z wymiennych części - akcesoriów, dzięki czemu można je łączyć w dowolny sposób, tworząc zupełnie nowe, autorskie zestawy.

  Lalki mini z popularnych serii

  Kolejną niezwykle popularną serią jest Na! Na! Na!, która także obejmuje już kilka edycji. Każda z postaci posiada swój uniwersalny styl, dopasowany strój, gadżety, a także imię, które po części oddaje charakter postaci. Ponadto laleczki zostały wyposażone cechy zwierzęcia, które jest najlepszym przyjacielem danej bohaterki. Wszystko to producenci zamknęli w niewielkiej kuli, która stanowi domek lub etui dla laleczki. Warto wspomnieć, że kupując laleczkę z serii Na! Na! Na! nie wiadomo, jakie dodatkowe akcesoria producent dołączył akurat do tego modelu. Element zaskoczenia i unikatowość laleczek sprawiły, że cieszą się ogromną popularnością, a najmłodsi posiadacze nieustannie starają się poszerzać swoje kolekcje o nowe modele. Dużą popularnością cieszy się również seria Mini L.O.L Surprise.

  Mini lalki

  Kieszonkowe wymiary zabawek z pewnością stanowią jedną z najważniejszych zalet, warto jednak podkreśli, że w przypadku mini lalek producenci dodają także liczne akcesoria oraz udostępniają do sprzedaży całe serie. Często są to serie, których produkcja nie jest wznawiana, na rynku zastępuje ją kolejna, nowa seria. Sprawia to, że mini laleczki bez względu na producenta często mają także charakter kolekcjonerki, a przez to także dodatkową wartość.

  Ładowanie...