Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Lalki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lalki bobasy

   (289 produktów)

  Kategoria "Lalki Bobasy" oferuje interaktywne zabawki imitujące niemowlęta, rozwijając umiejętności dzieci poprzez naśladowanie codziennych czynności, od zabaw domowych po opiekę nad noworodkiem, oferując także różnorodne akcesoria wspierające tę zabawę. "Lalki bobasy jak żywe" nie tylko zapewniają rozrywkę, ale też uczą dzieci odpowiedzialności i dbałości o inne osoby poprzez symulację opieki. Sprawdź ofertę lalek w tantis.pl!

  New Born Baby Lalka funkcyjna, 43 cm

  140,78 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka, Julka bobas

  51,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Moja pierwsza lalka Bambolina

  61,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Baby born. Little Girl, 36cm

  162,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka bobas z akcesoriami

  46,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Drewniane jedzenie Ryba Kurczak

  58,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka bobas 45cm

  76,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Natalia mała wróżka 13 cm

  9,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Mia. 42cm

  453,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki drewniane Zwierzątka dzikie kolorowe

  34,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Nosidełko dla lalki. Baby born

  59,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Julka uczy, śpiewa, opowiada

  45,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka Doktor Baby 38 cm

  152,19 
  Niedostępny

  Lalka bobas Julka 30cm

  47,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Magic Girl. Baby born. 43cm

  260,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Natalia Siusiający maluszek 17cm

  26,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka bobas MIX

  29,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka bobas siusiający 41cm. Edu&Fun

  77,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Rainbow Nephelie 38 cm

  66,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka Natalia. Siusiający maluszek. 17 cm

  31,24 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka sikająca

  31,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Baby born Kindergarten. Little Sister 36cm

  182,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka 30cm. Bobas z butelką

  22,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka bobas - interaktywna zabawka edukacyjna

  Do ulubionych zabaw kilkulatków należy naśladowanie czynności, które obserwują w codziennym życiu: dzieci w tym wieku chętnie bawią się w dom, sklep, wizyty u lekarza i restauracji. Bardzo często zdarza się także odgrywanie przez maluchy relacji dziecko-rodzic, gdzie wcielają się w rolę rodzica sprawującego opiekę nad noworodkiem. Producenci zabawek wychodzą im naprzeciw: lalki bobasy dla dzieci dostępne są w coraz większym wyborze, a rodzice i opiekunowie chętnie kupują je swoim pociechom.

  Lalki bobasy jak żywe

  Zabawa lalkami bobasami niesie ze sobą nie tylko rozrywkę: pozwala także zdobyć dziecku nowe umiejętności, rozwija jego świadomość i poczucie obowiązku. Te lalki, które wyglądają jak prawdziwe, wyposażone są w wiele funkcji imitujących zachowania niemowląt, wśród nich płacz i śmiech, jedzenie czy zasypianie; lalki można przebierać w rozmaite ubranka, zmieniać im pieluszki i pielęgnować z wykorzystaniem komplementarnych akcesoriów. Poziom realizmu możliwy do osiągnięcia w ten sposób jest tak wysoki, że te "lalki bobasy jak żywe" wykorzystywane są także do demonstracji codziennych czynności w szkołach rodzenia!

  Wspólna zabawa wyrabia także u dziecka pozytywne nawyki i samodyscyplinę; odtwarzając z dzieckiem codzienną rutynę na przykładzie lalki można wpoić mu potrzebę dbania o higienę, wyjaśnić, dlaczego to ważna sprawa i jak prawidłowo wykonywać poszczególne zabiegi. Taki "trening" bywa pomocny także w przypadku, gdy na świat przychodzi młodsze rodzeństwo - zabawa lalką może pomóc w zaangażowaniu dziecka do uczestnictwa w opiece nad bratem lub siostrą.

  Bobasy - lalki z akcesoriami do zabawy

  W ofercie dostępne są zarówno pojedyncze lalki i akcesoria, jak i zestawy skompletowane tematycznie - w zależności od zainteresowań dziecka możemy wybrać m.in. zestaw kąpielowy, komplet do spania i karmienia, a także lalkę-Chorowitkę, ubraną w piżamkę, wyposażoną w plastry, gruszkę do nosa i lekarstwa. Wśród dostępnych akcesoriów znajduje się wiele miniaturek przedmiotów codziennego użytku, które mała właścicielka lub właściciel rozpoznaje z własnego otoczenia: nosidełka, foteliki, nocniki, naczynia, butelki ze smoczkiem, akcesoria toaletowe i wiele innych.

  W wyprawce lalki bobasa nie może oczywiście zabraknąć także ubranek i butów, a jest z czego wybierać: producenci zabawek oferują różnorodne modele okryć wierzchnich, pajacyków, śpiochów, spodni i sukienek, bielizny i skarpetek. Wybór jest tak ogromny, że każde dziecko może ubrać bobasa zgodnie z własnymi upodobaniami. Być może znajdą się nawet rzeczy podobne do tych, które właścicielka zabawki sama ma w swojej garderobie!

  Lalki bobas znanych marek

  Produkty najbardziej znanych na rynku marek - lalki Baby Born, lalki Cry Babies, lalki hiszpańskie bobasy - łączą wysoką funkcjonalność i atrakcyjną dla dzieci formę z dużą wytrzymałością. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości i solidne wykonanie sprawia, że zabawki zachowują na długo pełnię swoich właściwości; kiedy dziecku znudzi się lalka bobas, może więc śmiało przekazać ją młodszemu rodzeństwu czy kolegom, którzy będą cieszyć się nią tak samo, jak pierwszy właściciel lub właścicielka.

  Najpopularniejsze serie w kategorii Lalki bobasy:

  Ładowanie...