Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

MGA Entertainment

 (123 produktów)

Tor przeszkód 2 Tomy

94,29 
Wysyłka 2 dni robocze

Dream Ella. Car Cruiser

68,59 
Wysyłka 24 godziny

LOL Surprise. X Sophia Webster Doll

58,99 
Wysyłka 2 dni robocze

MGA Entertainment

MGA Entertainment jest amerykańskim producentem zabawek i artykułów papierniczych dla dzieci założonym w 1979 roku.

Najbardziej znane serie zabawek firmy MGA Entertainment to Bratz, LOL Surprise! OMG, Num Noms i Rainbow High. Marka jest również dystrybutorem lalek Moxie Girlz i Moxie Teenz, a także materiałowych zabawek Lalaloopsy. Wyjątkowym projektem MGA Entertainment jest Projekt Mc- linia produktów wprowadzona w 2015 roku, zawierająca zarówno lalki, jak i zestawy naukowe. W ramach projektu MGA Entertainment wyprodukowało też serial "Projekt Mc2" współtworzony z DreamWorks Animation dla serwisu Netflix.

Misją marki MGA Entertainment jest dostarczanie rozrywki dzieciom na całym świecie i stawanie się wyjątkową częścią ich dzieciństwa. W tym celu zawsze kieruje się pasją do tworzenia zabawek, kreatywnością i wiarą w to, że wszystko jest możliwe, a najważniejszym celem jest zadowolenie klientów.

W 2012 roku MGA Entertainment wydało serię lalek w celu podniesienia świadomości na temat raka i dodania odwagi walczącym z tą chorobą dzieciom. Lalki Bratz i Moxie wydane w tej serii głoszą, że "odwaga zawsze jest w modzie", a dochód z ich sprzedaży został przekazany na rzecz fundacji City of Hope Cancer Foundation.

Jak większość firm zabawkarskich, MGA Entertainment produkuje wiele swoich produktów na Dalekim Wschodzie. Podejmuje jednak szereg działań, aby na każdym etapie produkcja odbywała się w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Producent podejmuje dodatkowe środki ostrożności poddając rygorystycznym testom nie tylko gotowe zabawki, ale też surowce, z których są one wykonywane. Testy przeprowadzane są według wytycznych norm federalnych oraz wydanych przez Toy Industry Association dotyczących obecności ołowiu, normalnego użytkowania i przewidywalnych nadużyć, w tym momentu obrotowego, napięcia, upadku, wytrzymałości na ściskanie, dostępności magnesów i wielu innych. Dzięki temu wszystkie zabawki marki MGA Entertainment spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w branży.

Ładowanie...