Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Askato - zabawki

 (513 produktów)

Piankowa wyklejanka. Zwierzątka

22,29 
Wysyłka dzisiaj

Guzikowy trening małej rączki

46,69 
Wysyłka 3 dni robocze

Piłka z grzechotką

11,98 
Wysyłka dzisiaj

Wańka wstańka. Sowa Kiwaczka

24,59 
Wysyłka dzisiaj

Pomysłowy skrzat. Kolorowe kuleczki

71,67 
Wysyłka dzisiaj

Klocki małych geniuszy. Alfabet 140 elementów

28,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Wyklejanka po numerach. Jednorożec

6,99 
Wysyłka dzisiaj

Klocki Małych geniuszy 44 elementy

27,69 
Wysyłka dzisiaj

Klocki małych geniuszy. Kulki

15,69 
Wysyłka dzisiaj

Mozaika szyfrowa, 175 elementów

54,39 
Wysyłka dzisiaj

Wyklejanka po numerach - wróżka

7,49 
Wysyłka dzisiaj

Klocki cyfry. 100 elementów

15,19 
Wysyłka dzisiaj

Trening pamięci

41,59 
Wysyłka dzisiaj

Książeczka z naklejkami. Pojazdy

(okładka miękka)

16,49 
Wysyłka dzisiaj

Zrozumieć ułamki. Pomysłowy skrzat

43,99 
Wysyłka dzisiaj

Trąbka drewniana

9,19 
Wysyłka dzisiaj

Książeczka z naklejkami. Farma

(okładka miękka)

11,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Askato

Wielkopolska firma Askato zajmuje się importem i sprzedażą zabawek dziecięcych i materiałów edukacyjnych. Członkowie jej zespołu legitymują się przeszło 20-letnim stażem w branży zabawkarskiej, a jako źródło sukcesu przedsiębiorstwa wskazują bogate doświadczenie zawodowe oraz dużą różnorodność asortymentu. W ofercie Askato znajdują się zabawki dla dzieci w każdym wieku i dla pasjonatów różnych dziedzin. Są wśród nich zarówno modele typowo rekreacyjne, jak i te o wysokiej wartości edukacyjnej, wspierające rozwój intelektualny i umiejętności dziecka.

Zabawkami Askato bawią się nawet kilkumiesięczne dzieci: oferta skierowana dla roczników 0-3 obejmuje różnorodne grzechotki, przytulanki, kule sensoryczne otwierające przed niemowlętami świat bodźców zewnętrznych. Innym niezwykle popularnym produktem są miękkie pluszowe książeczki: maluchy uwielbiają przekładać ich strony, a dla wielu z nich zabawa jest zapowiedzią przyszłej pasji czytelniczej.

Wśród zabawek Askato znajdziemy wiele artykułów kreatywnych i plastycznych - lubianych przez dzieci i zalecanych do zabawy przez specjalistów. Prace z materiałami tego typu rozwijają umiejętność twórczego myślenia i wyobraźnię, wzmacniają sprawność manualną oraz koordynację oko-ręka, stanowią znakomity trening cierpliwości i dokładności w wykonywaniu zadań. W ofercie znajdują się m.in. plastyczne masy do odciskania dłoni i stóp, mozaiki do wyklejania w pudełkach, kolorowe tablice magnetyczne, pieczątki, przybory do pisania i rysowania.

W ofercie dystrybutora zabawek nie może zabraknąć także klocków: Askato proponuje zarówno zestawy o tradycyjnej formie, jak i bardziej nietypowe, lecz równie interesujące dla dzieci konstrukcje: klocki-słomki, klocki w kształcie kwiatów, kulek czy płatków śniegu pozwalają na osiągnięcie niespotykanych wcześniej efektów.

Dla dzieci, które zaczynają naukę liczenia, Askato ma w zanadrzu ciekawe materiały edukacyjne. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się fiszki matematyczne - suchościeralne tabliczki z działaniami dodawania, odejmowania, dzielenia i mnożenia, odpowiednie do wielokrotnego użytku. Akcesoria tego typu są praktycznym uzupełnieniem nauki szkolnej: wspólna praca z rodzicami lub starszym rodzeństwem z wykorzystaniem ciekawych materiałów utrwala zdobytą na lekcjach wiedzę i pokazuje, że powtarzanie wiadomości szkolnych nie musi być nudne!

Ładowanie...