Xi
 » Geomag - klocki magnetyczne

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Geomag - klocki magnetyczne

 (21 produktów)

Geomag Classic 60 elementów

123,39 
Wysyłka dzisiaj

Geomag Glow. 30 elementów

79,29 
Wysyłka dzisiaj

Geomag Tazoo Paco 71 elementów

105,29 
Wysyłka dzisiaj

Geomag

Geomag (Geomagworld SA) to działający na rynku od 1998 roku szwajcarski producent klocków magnetycznych, pozwalających tworzyć przestrzenne bryły.

Magnetyczny system konstrukcyjny został opatentowany i zastrzeżony przez markę. Klocki pozwalają uwolnić drzemiący w użytkownikach potencjał konstrukcyjny. Zabawki od Goeomag składają się z niewielkich, niklowanych kulek oraz prętów oraz bloków magnetycznych pokrytych warstwą tworzywa sztucznego.

Geomag: uwolnić wyobraźnię

Produkty Geomag dają impuls do działania, rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Pobudzają kreatywność i uczą logicznego myślenia. Wychodząc od schematu, można pokusić się o modyfikacje, a puszczając wodze fantazji stworzyć własną, unikalną konstrukcję.

Klocki Geomag na prezent

Geomag po latach mogą okazać się pierwszymi klockami genialnych konstruktorów i programistów, dlatego myśląc o ciekawych i inspirujących prezentach dla dzieci, klocki magnetyczne wydają się trafionym wyborem. Pozwalają budować nieskończoną liczbę figur i trójwymiarowych konstrukcji.

Mimo że nie widać przyciągania między klockami, skutecznie przyciągają uwagę wymagających klientów. Z jednej strony pozwalają ciekawie spędzić czas, a z drugiej strony edukują na wielu płaszczyznach. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że produkty Geomag spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie i międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Edukacja z klockami Geomag

Klocki Geomag są wykorzystywane do nauki zagadnień matematycznych, fizycznych, chemicznych i prezentowania wizualizacji własnych projektów. Geomag jest wykorzystywany do nauki zagadnień matematycznych, fizycznych, chemicznych i prezentowania wizualizacji własnych projektów.

Program Geomag Education został zainspirowany przez nauczycieli, którzy wykorzystywali produkty Geomag jako pomoce edukacyjne. Nawiązanie współpracy z liderami w tym zakresie otwarło drogę do owocnej współpracy ze szkolnictwem. Geomag opracował produkty specjalnie dostosowane do użytku w środowisku szkolnym, dla dzieci wszystkich grup wiekowych: od nauczania wczesnoszkolnego po uczniów podstawówek i liceum.

Dostępne wzory to:

  • dla maluchów: Sea, Farm.

  • dla starszych dzieci: Color, Panels, Glow, Pink, Wheels, Mechanics, Glitter, Black and White.

  • zestawy PRO: Color, Panels, Metal.

Nagrody dla klocków wydawnictwa Geomag

Na przestrzeni lat Geomagworld SA otrzymał wiele międzynarodowych nagród, wyróżnień i rekomendacji w tym m.in.:

  • Toys for the future 2020 Trend Nuremberg Toy fair

  • 2 miejsce: Most Exciting Toy, London Show The Toy Fair 2020

  • Glaomur Infuencer Choice 2020 Favourite

  • Zwycięzca w kategorii Top Holiday Toys, Toy Insider

  • Mom's Choice Awards

  • Rekomendacja Good Toy Guide i wiele innych.

Ładowanie...