Xi
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Super Mario (24)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Super Mario

   (24 produktów)

  LEGO® tbd Super Mario 71426

  299,99 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO Super Mario: bohater dziecięcej wyobraźni

  Duński producent klocków podąża za trendami w popkulturze i ciągle poszerza swoją ofertę o serie dedykowane fanom bajek, filmów i określonych aktywności. Klocki LEGO Super Mario to linia klocków dla fanów Mario. To kolekcjonerskie zestawy klocków, które pozwalają ożywić postać ulubionego bohatera. Dają przy tym możliwość rozbudowywania zestawów o kolejne elementy. Dzięki temu, że klocki LEGO zawsze do siebie pasują, dają niezliczone możliwości budowania, przebudowywania i wymyślania swoich poziomów i wersji.

  W tej kategorii znajdziesz duży wybór kolekcjonerskiej serii LEGO Super Mario. Sprawdź ofertę i wybierz zestaw i dodatki, które przypomną Ci najlepsze momenty z gry. Z klockami LEGO przygody Mario można przeżywać w prawdziwym świecie.

  LEGO Mario zestawy: bestsellery

  • LEGO® Super Mario. Przygody z Mario - Zestaw startowy zawiera interaktywną figurkę Mario, która zaprasza do ekscytującego świata pełnego przygód i wyzwań. Mario musi zbierać wirtualne monety z rury startowej do końcowego słupka. Figurka ma kilkadziesiąt możliwości interakcji, wbudowane czujniki ruchu oraz wbudowany głośnik, który odtwarza kultowe dźwięki i muzykę z gry.

  • LEGO Super Mario. Mistrzowskie przygody — zestaw twórcy: to 366 elementów, które pozwalają rozszerzyć zestaw startowy o nowe poziomy. Zestaw zawiera: figurki czterech odwiecznych wrogów Super Mario (dla przypomnienia, są nimi: Larry i Goomba, Bob-omba i Koopa Paratroopa), maszynę zmian, zmienny blok czasu i dwa zmienne bloki przedmiotów, dzięki którym gracze mogą sami wybierać nagrody, rurę specjalną Dash 30 oraz platformę zjazdową. To rozszerzenie to całe morze możliwości i jeszcze większa dawka zabawy.

  • LEGO Super Mario. Toad szuka skarbu - to 464 elementy, dodatkowe figurki, 10 klocków funkcyjnych, skrzynia ze skarbem, zjazdowe i obrotowe platformy... i kolejne przygody Mario do odtwarzania w realnym świecie.

  Pomysł na prezent? Zestaw LEGO Super Mario

  Fan gry Super Mario z pewnością ucieszy się z każdego zestawu LEGO Super Mario. Klocki pomogą mu przenieść się do świata, z którym łączy go silna, sentymentalna więź i na nowo przeżywać super przygody.

  W naszym sklepie kupisz zestawy, rozszerzenia i dodatki, które pozwalają rozbudowywać świat Super Mario o nowe elementy. Zestawy LEGO Super Mario z powodzeniem mogą służyć także jako gadżety do ozdoby wnętrza.

  Klocki LEGO Super Mario: wysoki standard zabawy

  Klocki LEGO poddawane są rygorystycznym testom jakości, dlatego możesz być pewien, że klocki są bezpieczne, wytrzymałe i będą cieszyć malucha długi czas. LEGO to marka, której możesz być pewien.

  LEGO Super Mario to seria klocków, które pozwalają do woli rozszerzać zakres zabawy. Wypełnianie misji to prawdziwa przygoda, którą można przeżywać z innymi dziećmi, a element rywalizacji czyni zabawę jeszcze lepszą.

  Klocki LEGO Mario: o czym warto pamiętać?

  Pamiętaj o tym, aby przed zakupem uważnie przeczytać opis produktu. Niektóre zestawy to jedynie rozszerzenia, a więc nie znajdziesz w nich figurki Super Mario. Jeśli szukasz zestawu na prezent, zwróć także uwagę na to, dla jakiej grupy wiekowej jest dedykowany.

  Udanych poszukiwań, dobrej zabawy!

  Ładowanie...