Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Super Heroes (53)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Super Heroes

   (53 produktów)

  LEGO® Super Heroes Marvel. Mechaniczna zbroja Hulka. 76241

  (okładka pudełko)

  63,89 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® L/50010792 10792

  39,29 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® Super Heroes Marvel. Mechaniczna zbroja Thanosa. 76242

  (okładka pudełko)

  62,49 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® Super Heroes. DC Batman 1992

  23,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LEGO Super Heroes Batmobil 30455

  23,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LEGO® L/50010794 10794

  224,49 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® Super Heroes Marvel. Miles Morales kontra Morbius. 76244

  (okładka pudełko)

  100,89 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® Super Heroes Marvel. Mechaniczna zbroja Rocketa. 76243

  (okładka pudełko)

  60,79 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® DUPLO® Super Heroes. Spider-Man - zabawa w dom. 10995

  (okładka pudełko)

  100,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Super Heroes 76249 Groot jako Venom

  239,79 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LEGO® Marvel. Rocketa i Małego Groota 76282

  248,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LEGO® Marvel. Odrzutowiec X-men 76281

  358,49 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LEGO® Marvel. Warbird Rocketa vs. Ronan 3448596

  149,69 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LEGO® Super Heroes

  Wywodzący się z komiksów bohaterzy doczekali się także własnej serii klocków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów znanych wydawnictw DC Comics oraz Marvel, LEGO® wprowadziło do oferty także zestawy klocków oparte na perypetiach znanych bohaterów. Cieszą się oni niesłabnącą popularnością, pod wpływem której powstały także liczne ekranizacje oraz gry. Sama seria LEGO® Super Heroes także zwieńczona została grą łączącą w sobie design klocków oraz postaci i ich potyczki znane w superbohaterskim uniwersum.

  LEGO® Marvel

  Producent cześć serii poświęcił najbardziej znanym postaciom pochodzącym ze stajni Marvela. W ofercie znajdą się więc zestawy, w których główne role odegrają Spider-Man i Iron Man, jako przedstawiciel ekipy Avengers. Mniejsze komplety pozwolą na zbudowanie futurystycznych pojazdów, niezbędnych do walki z wrogiem. Większe zestawy umożliwią natomiast skonstruowanie gigantycznych robotów - mechów, którymi manualnie sterować może superbohater podczas zaciekłej walki z wrogiem. Asortyment obejmuje także opancerzony mech Kapitana Ameryki, jeśli fani zechcieliby rozszerzyć kolekcje posiadanych postaci także o tego legendarnego bohatera.

  LEGO® DC Comics

  Cykl dedykowany wydawnictwu DC skupił się zdecydowanie na jednej z popularniejszych postaci tego uniwersum czyli Batmanie. Mniejsze zestawy pozwolą odtworzyć futurystyczne i charakterystyczna dla Batmana pojazdy, takiej jak: Batmobil, Batłódź, quad, motocykl. Większe natomiast umożliwią odtworzenie większych lokalizacji i scen walki z odwiecznymi wrogami: Mr. Freezem™, Człowiekiem Nietoperzem™ i Brązowym Tygrysem™. Te zestawy są wyposażone także w dodatkowe figurki pozytywnych bohaterów, których znamy z serii: Batgirl™, Nightwinga™. Ilość elementów dostępnych w zestawach pozwoli na stworzenie pokaźnych konstrukcji, które z jednej strony będą przedstawiały lokalizacje znane z Gotham City, z drugiej będą odtwarzały potyczki toczące się na wrogim terytorium.

  LEGO® Super Heroes - serie

  Choć komiksowy fandom dzieli się na zwolenników Marvela i DC Comics, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki klockom wykreować świat, w którym powyższe uniwersa będą się przenikały. Z łatwością, dzięki charakterystycznej dla LEGO® kompatybilności elementów, wykreujemy wielkie bitwy, lokalizacje czy centra zarządzania pomocą niewinnym cywilom. Użytkownicy mogą dowolnie wcielać się w ulubionych superbohaterów, traktując konwenanse związane z konkurującymi ze sobą wydawnictwami z przymrużeniem oka. Na przeszkodzie stać może jedynie nasza wyobraźnia.

  Super Heroes - zestawy dla wszystkich

  Zazwyczaj układanie klocków kojarzy się z zabawą dla najmłodszych, lecz jest to mylne wrażenie. Jeśli jesteś fanem światów i postaci wykreowanych przez DC lub Marvela, zestawy poświęcone tym postaciom pomogą Ci w oczekiwaniu na kolejne ekranizacje czy odcinki seriali. Możesz stworzyć własną LEGO® makietę, która będzie odwzorowywała ulubioną scenę walki, czy lokalizację, jak na przykład kryjówkę Spider-Mana lub Batmana. Nie ma żadnych przeciwskazań, by przy pomocy klocków wizualizować wymyślone scenariusze i kreować zupełnie nowe sceny i wydarzenia. Klocki bez względu na wiek użytkownika świetnie rozwijają kreatywność, wspomagają trening uważności i skupienia. W czasach, kiedy jesteśmy poddawani działaniu tak wielu bodźców zewnętrznych, w obecności rozpraszającej elektroniki, skupienie się na kreowaniu z klocków może przynieść wiele pozytywów. Klocki wyciszają użytkowników w każdym wieku, dzieci i dorosłych i wszystkim zapewniają długie godziny rewelacyjnej rozrywki.

  Ładowanie...