Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Super Heroes

 (7 produktów)

LEGO® Marvel Super Heroes. Domo powstaje. 76156

408,75 450,00 zł −9%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Marvel Super Heroes. W cieniu Arishem. 76155

284,96 309,98 zł −8%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Marvel Super Heroes. Atak na kryjówkę Spider-Mana. 76175.

328,90 369,99 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Marvel Avengers Movie 4. Statek Strażników. 76193

629,87 699,99 zł −10%
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Super Heroes

Wywodzący się z komiksów bohaterzy doczekali się także własnej serii klocków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów znanych wydawnictw DC Comics oraz Marvel, LEGO® wprowadziło do oferty także zestawy klocków oparte na perypetiach znanych bohaterów. Cieszą się oni niesłabnącą popularnością, pod wpływem której powstały także liczne ekranizacje oraz gry. Sama seria LEGO® Super Heroes także zwieńczona została grą łączącą w sobie design klocków oraz postaci i ich potyczki znane w superbohaterskim uniwersum.

LEGO® Marvel

Producent cześć serii poświęcił najbardziej znanym postaciom pochodzącym ze stajni Marvela. W ofercie znajdą się więc zestawy, w których główne role odegrają Spider-Man i Iron Man, jako przedstawiciel ekipy Avengers. Mniejsze komplety pozwolą na zbudowanie futurystycznych pojazdów, niezbędnych do walki z wrogiem. Większe zestawy umożliwią natomiast skonstruowanie gigantycznych robotów - mechów, którymi manualnie sterować może superbohater podczas zaciekłej walki z wrogiem. Asortyment obejmuje także opancerzony mech Kapitana Ameryki, jeśli fani zechcieliby rozszerzyć kolekcje posiadanych postaci także o tego legendarnego bohatera.

LEGO® DC Comics

Cykl dedykowany wydawnictwu DC skupił się zdecydowanie na jednej z popularniejszych postaci tego uniwersum czyli Batmanie. Mniejsze zestawy pozwolą odtworzyć futurystyczne i charakterystyczna dla Batmana pojazdy, takiej jak: Batmobil, Batłódź, quad, motocykl. Większe natomiast umożliwią odtworzenie większych lokalizacji i scen walki z odwiecznymi wrogami: Mr. Freezem™, Człowiekiem Nietoperzem™ i Brązowym Tygrysem™. Te zestawy są wyposażone także w dodatkowe figurki pozytywnych bohaterów, których znamy z serii: Batgirl™, Nightwinga™. Ilość elementów dostępnych w zestawach pozwoli na stworzenie pokaźnych konstrukcji, które z jednej strony będą przedstawiały lokalizacje znane z Gotham City, z drugiej będą odtwarzały potyczki toczące się na wrogim terytorium.

LEGO® Super Heroes - serie

Choć komiksowy fandom dzieli się na zwolenników Marvela i DC Comics, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki klockom wykreować świat, w którym powyższe uniwersa będą się przenikały. Z łatwością, dzięki charakterystycznej dla LEGO® kompatybilności elementów, wykreujemy wielkie bitwy, lokalizacje czy centra zarządzania pomocą niewinnym cywilom. Użytkownicy mogą dowolnie wcielać się w ulubionych superbohaterów, traktując konwenanse związane z konkurującymi ze sobą wydawnictwami z przymrużeniem oka. Na przeszkodzie stać może jedynie nasza wyobraźnia.

Super Heroes - zestawy dla wszystkich

Zazwyczaj układanie klocków kojarzy się z zabawą dla najmłodszych, lecz jest to mylne wrażenie. Jeśli jesteś fanem światów i postaci wykreowanych przez DC lub Marvela, zestawy poświęcone tym postaciom pomogą Ci w oczekiwaniu na kolejne ekranizacje czy odcinki seriali. Możesz stworzyć własną LEGO® makietę, która będzie odwzorowywała ulubioną scenę walki, czy lokalizację, jak na przykład kryjówkę Spider-Mana lub Batmana. Nie ma żadnych przeciwskazań, by przy pomocy klocków wizualizować wymyślone scenariusze i kreować zupełnie nowe sceny i wydarzenia. Klocki bez względu na wiek użytkownika świetnie rozwijają kreatywność, wspomagają trening uważności i skupienia. W czasach, kiedy jesteśmy poddawani działaniu tak wielu bodźców zewnętrznych, w obecności rozpraszającej elektroniki, skupienie się na kreowaniu z klocków może przynieść wiele pozytywów. Klocki wyciszają użytkowników w każdym wieku, dzieci i dorosłych i wszystkim zapewniają długie godziny rewelacyjnej rozrywki.

Ładowanie...