Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Ninjago

 (3 produktów)

LEGO® Ninjago. Pojazd ultradźwiękowy. 71739

355,32 430,69 zł −17%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® Ninjago. Świątynia Bezkresnego Morza. 71755

444,16 538,37 zł −17%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® NINJAGO. Morska bitwa katamaranów. 71748

225,51 309,98 zł −27%
Wysyłka 2 dni robocze

LEGO® Ninjago

Ninjago to popularna seria klocków, która zadebiutowała na rynku ponad 10 lat temu, od tego czasu nie traci na popularności. Na jej podstawie została stworzona kreskówka, a na rynku pojawiają się coraz to nowe gadżety związane z bohaterami. Seria inspirowana jest folklorem Japonii, a jej główni bohaterowie nawiązują do popularnych w tamtejszej kulturze wojowników, najemników i tajnych agentów. Klocki łączą w sobie elementy tradycji oraz science fiction, w związku z tym dostępne są zestawy, z których można zbudować zarówno futurystyczny pojazd, jak i inspirowaną japońską architekturą imperialną świątynię.

Klocki LEGO® Ninjago - pojazdy

Oferta obejmuje cały wachlarz pojazdów wykorzystywanych w uniwersum Ninjago. Mniej wymagające, prostsze zestawy pozwolą na złożenie pojazdu bojowego czy motocykla - przypominających realnie istniejące maszyny. Natomiast zestawy złożone z dużej liczby elementów, przeznaczone dla starszych użytkowników umożliwią złożenie o wiele większych, nowatorskich pojazdów, takich jak: LEGO® Ninjago. Podwodny śmigacz ninja, LEGO® Ninjago. Kruszarka skał czy LEGO® Ninjago. Pojazd ultradźwiękowy. Złożone, gotowe zestawy i powstałe z nich fantastyczne pojazdy robią ogromne wrażenie i z pewnością pomogą wygrać nawet najbardziej wymagającą utarczkę pomiędzy odważnymi wojownikami, a ich rywalami.

Klocki Ninjago - pełne lokalizacje

Największe zestawy dostępne w ofercie pozwalają na zbudowanie pełnych lokalizacji, są to zazwyczaj pola bitewne wykorzystywane w fabule. Realizując konstrukcje zgodnie z zaleceniami producenta stworzymy nie tylko miejsce, ale także damy początek fabule. I tak budując Świątynię Bezkresnego Morza, do dyspozycji mamy także: laboratorium, więzienie, łódź podwodną, płaszczkę i spętanego łańcuchami węża morskiego. natomiast w zestawie Lochy Szkieletowego Czarownika dostępnych jest aż osiem figurek, dzięki którym obsadzić można najważniejsze stanowiska zarówno po stronie bohaterów Ninjago, jak i po stronie wroga.

Ninjago - postaci

Asortyment sklepu obejmuje także nieduże zestawy na które składa się mniej elementów, bazują one bowiem na postaciach. Zazwyczaj dostępny jest bohater i jego antagonista, których można wykorzystać przy toczonych pojedynkach jeden na jednego. Zane walczący z Nindroidem, Jay z Wężonem oraz Cole kontra Wojownik-Duch - to podstawowe mini bitwy i podstawowi bohaterowie. Są to świetne propozycje dla fanów, którzy dopiero zaczynają budować swoje domowe uniwersum Ninjago. Bazowe klocki gwarantują zabawę nawet bez pełnej oprawy, co ważne - ponadczasowe zestawy dopasujemy do różnych okoliczności nawet fantastycznego świata ninja.

Zestawy LEGO® Ninjago

Dostępne w ramach tego cyklu zestawy są świetną propozycją prezentu, popularność serii nie słabnie od lat i nic nie wskazuje, że miałaby w przyszłości stracić zainteresowanie miłośników LEGO®. Wręcz przeciwnie na bieżąco powstają nowe odcinki serialu animowanego, który został zainspirowany klockami. Przy okazji Ninjago porusza ważny i odwieczny temat walki dobra ze złem, w których dobro ogóły jest zawsze nadrzędnym celem, do którego dążą bohaterowie - wojownicy ninja. Same zestawy świetnie działają na wyobraźnię użytkowników przeplatając elementy kosmiczne z tradycyjną architekturą Japonii, nie pomijając przy tym symboli kultury Wschodu. To właśnie specyficzna stylistyka jest jedną z zalet tej serii, która przybliżyła młodemu pokoleniu legendę wojowników ninja. W sposób przyswajalny klocki opowiadają fabułę, która łączy nowości technologiczne z mitologią wschodu i figurą bohaterskiego wojownika.

Ładowanie...