Xi
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Ninjago (31)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Ninjago

   (31 produktów)

  LEGO® NINJAGO®. Złoty smoczy motocykl Jaya. 71768

  (okładka pudełko)

  82,09 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® NINJAGO®. Motocykl ninja Lloyda. 71788

  (okładka pudełko)

  38,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Klocki Ninjago 30649 Lodowy smok

  24,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  LEGO® NINJAGO®. Jeździec-Mech Kaia EVO. 71783

  (okładka pudełko)

  169,29 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® NINJAGO®. Kreatywne pudełko z klockami ninja. 71787

  (okładka pudełko)

  263,98 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® NINJAGO®. Lodowy smok Zane'a. 71786

  (okładka pudełko)

  403,89 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® NINJAGO®. Tytan mech Jaya. 71785

  (okładka pudełko)

  309,79 
  Wysyłka 24 godziny

  LEGO® Ninjago

  Ninjago to popularna seria klocków LEGO®, która zadebiutowała na rynku ponad 10 lat temu, od tego czasu nie traci na popularności. Na jej podstawie została stworzona kreskówka, a na rynku pojawiają się coraz to nowe gadżety związane z bohaterami. Seria inspirowana jest folklorem Japonii, a jej główni bohaterowie nawiązują do popularnych w tamtejszej kulturze wojowników, najemników i tajnych agentów. Klocki łączą w sobie elementy tradycji oraz science fiction, w związku z tym dostępne są zestawy, z których można zbudować zarówno futurystyczny pojazd, jak i inspirowaną japońską architekturą imperialną świątynię.

  Klocki LEGO® Ninjago - pojazdy

  Oferta obejmuje cały wachlarz pojazdów wykorzystywanych w uniwersum Ninjago. Mniej wymagające, prostsze zestawy pozwolą na złożenie pojazdu bojowego czy motocykla - przypominających realnie istniejące maszyny. Natomiast zestawy złożone z dużej liczby elementów, przeznaczone dla starszych użytkowników umożliwią złożenie o wiele większych, nowatorskich pojazdów, takich jak: LEGO® Ninjago. Dżunglowy ścigacz, LEGO® NINJAGO®. Mech Ninja Lloyda czy LEGO® NINJAGO®. Samochód wyścigowy Lloyda EVO. Złożone, gotowe zestawy i powstałe z nich fantastyczne pojazdy robią ogromne wrażenie i z pewnością pomogą wygrać nawet najbardziej wymagającą utarczkę pomiędzy odważnymi wojownikami, a ich rywalami.

  Klocki Ninjago - pełne lokalizacje

  Największe zestawy dostępne w ofercie pozwalają na zbudowanie pełnych lokalizacji, są to zazwyczaj pola bitewne wykorzystywane w fabule. Realizując konstrukcje zgodnie z zaleceniami producenta stworzymy nie tylko miejsce, ale także damy początek fabule. I tak budując Świątynię Bezkresnego Morza, do dyspozycji mamy także: laboratorium, więzienie, łódź podwodną, płaszczkę i spętanego łańcuchami węża morskiego. natomiast w zestawie Lochy Szkieletowego Czarownika dostępnych jest aż osiem figurek, dzięki którym obsadzić można najważniejsze stanowiska zarówno po stronie bohaterów Ninjago, jak i po stronie wroga.

  Ninjago - postaci

  Asortyment sklepu obejmuje także nieduże zestawy na które składa się mniej elementów, bazują one bowiem na postaciach. Zazwyczaj dostępny jest bohater i jego antagonista, których można wykorzystać przy toczonych pojedynkach jeden na jednego. Zane walczący z Nindroidem, Jay z Wężonem oraz Cole kontra Wojownik-Duch - to podstawowe mini bitwy i podstawowi bohaterowie. Są to świetne propozycje dla fanów, którzy dopiero zaczynają budować swoje domowe uniwersum Ninjago. Bazowe klocki gwarantują zabawę nawet bez pełnej oprawy, co ważne - ponadczasowe zestawy dopasujemy do różnych okoliczności nawet fantastycznego świata ninja.

  Zestawy LEGO® Ninjago

  Dostępne w ramach tego cyklu zestawy LEGO są świetną propozycją prezentu, popularność serii nie słabnie od lat i nic nie wskazuje, że miałaby w przyszłości stracić zainteresowanie miłośników LEGO®. Wręcz przeciwnie na bieżąco powstają nowe odcinki serialu animowanego, który został zainspirowany klockami. Przy okazji Ninjago porusza ważny i odwieczny temat walki dobra ze złem, w których dobro ogóły jest zawsze nadrzędnym celem, do którego dążą bohaterowie - wojownicy ninja. Same zestawy świetnie działają na wyobraźnię użytkowników przeplatając elementy kosmiczne z tradycyjną architekturą Japonii, nie pomijając przy tym symboli kultury Wschodu. To właśnie specyficzna stylistyka jest jedną z zalet tej serii, która przybliżyła młodemu pokoleniu legendę wojowników ninja. W sposób przyswajalny klocki opowiadają fabułę, która łączy nowości technologiczne z mitologią wschodu i figurą bohaterskiego wojownika.

  Ładowanie...