Xi
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Minifigures (1)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO® Minifigures

   (1 produktów)

  LEGO® Minifigures. Marvel Seria 2. 71039

  17,69 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Klocki LEGO Minifigures

  Wyrusz do ulubionych światów LEGO w towarzystwie LEGO Minifigures! Ulubione postacie z klockowych krain czekają na małych poszukiwaczy przygód. Policjanci, rycerze, astronauci i bohaterowie popularnych filmów są dostępni w świetnych zestawach z figurkami. To klasyczne mini figurki LEGO, które bez problemu dopasujesz do ulubionego zestawu. Potrzebujesz nowego mieszkańca wspaniałego zamku? A może w mieście brakuje dzielnego inspektora? Szukaj różnych postaci w małych opakowaniach pełnych niespodzianek! To również świetna propozycja dla wszystkich kolekcjonerów klocków LEGO. Losowe postacie umieszczone w woreczkach potrafią wzbudzać emocje! Otwierając małe opakowania, możesz liczyć na wyjątkowych bohaterów oraz ciekawe akcesoria, dopasowane do ich ról. Dodatkowo w środku znajdziesz ulotkę kolekcjonerską. Przygoda z klockami LEGO nigdy się nie kończy, a nowa LEGO minifigurka świetnie uzupełnia kolekcję każdego prawdziwego fana LEGO!

  Uniwersalne minifigurki LEGO Minifigures

  Minifigures LEGO są uniwersalnymi produktami, które łatwo dopasujesz do już posiadanych zestawów. Możesz uzupełnić nimi swój zbiór klocków lub założyć kolekcjonerską wystawę postaci. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 lat. To świetny sposób na urozmaicenie typowych zestawów LEGO. Dzięki woreczkom Minifigures łatwo znajdziesz nowego bohatera do swojej przygody. Teraz opowieść idzie w niespodziewanym kierunku! Astronauta odwiedzający średniowieczny zamek? A może pies pomagający ratownikom górskim? Twoja historia ma zupełnie nowe wątki dzięki całkiem nowej postaci. Woreczek Minifigures będzie również świetnym pomysłem na prosty prezent dla każdego fana LEGO, nie tylko dla najmłodszych miłośników klocków! Ciekawa figurka jest rewelacyjną ozdobą pokoju, którą po prostu przyjemnie się ogląda. Postacie LEGO od lat towarzyszą odbiorcom z całego świata, zachęcając do wspaniałych przygód. Zobacz także duży zestaw LEGO Minifigures!

  Lego – rewelacyjny trening wyobraźni

  Postacie LEGO już od dawna wspierają rozwój wyobraźni dziecka, ćwicząc pomysłowość i logiczne myślenie. Dzieci chętnie opowiadają o przygodach ulubionych klockowych bohaterów, rozwijając przy tym umiejętności językowe oraz poznając nowe słownictwo. Kto nie wymyślał własnej opowieści o postaciach ze swoich zestawów LEGO? Klocki LEGO znakomicie ułatwiają również naukę współpracy. Dzięki zajęciom grupowym dzieci ćwiczą pomaganie innym i uzupełnianie się wykazywanymi zdolnościami. Każdy jest inny, ale wspólnie można osiągnąć niesamowite rzeczy. Projektując oraz budując razem nowe konstrukcje, mali miłośnicy klocków LEGO rozwijają umiejętności społeczne i uczą się empatii. Jak zawsze czekają na nich znakomite wykonanie zestawów LEGO oraz szczegółowo opracowane elementy, które doskonale do siebie pasują. LEGO wspiera edukację pełną radości.

  Niepowtarzalne klocki LEGO

  Od 1932 r. klocki LEGO dają radość dzieciom z całego świata. Wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, bezpieczne i pięknie zaprojektowane zestawy LEGO to ponadczasowe produkty, które nawet po wielu latach łatwo wzbudzają zachwyt. Producent zdobył wiele prestiżowych nagród oraz został doceniony za wyjątkowy wkład w dziecięcy rozwój. Duńska firma na początku tworzyła swoją ofertę głównie z drewna w prostym warsztacie, znajdującym się w wiosce Billund. Obecnie to ogromne przedsiębiorstwo, docierające do najdalszych zakątków świata. Nowatorskie rozwiązania technologiczne (jak chociażby łączenie dzięki specjalnym rurkom wewnątrz klocka) i pięknie zaprojektowana oferta wyróżniają LEGO na rynku. Producent wciąż rozszerza swoją działalność, nawiązując do popularnych filmów oraz tworząc wspaniałe parki rozrywki, w których można nawet podziwiać klockowe wersje prawdziwych dzieł architektury.

  Ładowanie...