Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO® Creator

 (16 produktów)
?

LEGO® Creator. Super Robot. 31124

(okładka pudełko)

42,09 
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Creator. Delfin i żółw. 31128

38,99 
Wysyłka 24 godziny

Klocki Friends 30417 Ogrodowy kwiat i motyl

28,09 
Wysyłka 24 godziny

Lego Creator Urodzinowy niedźwiedź 30582

28,09 
Wysyłka 24 godziny

Lego® Creator. Łazik terenowy. 31123

74,79 
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Creator. Uliczna wyścigówka. 31127

(okładka pudełko)

76,99 
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Creator. Majestatyczny tygrys. 31129

201,29 
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Creator. Cyberdron. 31111

43,59 
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Creator. Biały królik. 31133

79,59 
Wysyłka 24 godziny

LEGO® Sklep z kluskami w śródmieściu 31131

174,99 
Wysyłka 24 godziny

Klocki LEGO Creator

Wkrocz w świat nieograniczonych możliwości z rewelacyjnymi zestawami LEGO Creator! Kolorowe pudełko zapewnia prawdziwy trening pomysłowości, przeznaczony już dla przedszkolaków. Zaprojektowane z niesamowitą dbałością o szczegóły klocki LEGO 3 w 1 dają małemu konstruktorowi szansę wypróbowania kilku projektów dzięki pojedynczemu zestawowi. Samoloty, roboty, zwierzęta i budynki czekają na wszystkich prawdziwych fanów LEGO. To świetny trening przed zaawansowanymi zestawami LEGO, przeznaczonymi dla starszych dzieci. Creator uczy małego konstruktora, że z tych samych klocków można wykonać różne projekty, a później tworzyć własne wersje umieszczonych w pudełku obiektów. LEGO jak zawsze stawia na pomysłowość oraz wyobraźnię, rewelacyjnie wspierając rozwój umysłowy już u najmłodszego dziecka. W tej kategorii znajdziesz ciekawe produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku.

Zestawy LEGO Creator dla pomysłowych konstruktorów

Zestaw LEGO Creator wydaje się skomplikowany, ale tak naprawdę z budową może poradzić sobie nawet dziecko w wieku przedszkolnym. Te proste konstrukcje zapewniają wiele możliwości przebudowy. Zawierają uniwersalne elementy, łatwe do wykorzystania w innych projektach. Kosmiczny robot górniczy to świetna propozycja dla wszystkich miłośników kosmicznych wypraw. Robota z ruchomymi elementami przebudujesz również na kosmiczny transporter towarów lub dwunożną maszynę gwiezdnego wędrowcy. Takie wyzwanie konstruktorskie daje dużo radości! Odkrywając niesamowite planety i poszukując ukrytych tam skarbów, dziecko trafia do krainy wyobraźni oraz chętnie wymyśla nowe przygody swojego robota. To znakomite ćwiczenie umiejętności opowiadania o różnych wydarzeniach. Klocki LEGO jak zawsze można łatwo połączyć i są tak solidnie wykonane, że długo zachowują oryginalny wygląd. Dodając elementy z kilku zestawów, powstają niesamowite konstrukcje w niezliczonych wersjach!

Klocki Creator i edukacja pełna radości

Zestawy LEGO z tej kategorii to znakomity sposób na naukę nowych umiejętności i wszechstronny rozwój dziecka. Wspierają logiczne myślenie oraz ćwiczą spostrzegawczość. Umożliwiają testowanie nietypowych pomysłów i ułatwiają poszerzanie zasobu słów. Są znakomitym wprowadzeniem w świat nauk ścisłych. Uczą wyobraźni przestrzennej, a także wspierają rozwój umiejętności przewidywania efektów różnych czynności. To po prostu uniwersalne produkty oraz znakomity sposób na naukę! Ponadto zachęcają do odkrywania wielu dziedzin wiedzy. Zestaw z tygrysem może być świetnym wstępem do biologii. Dzięki rewelacyjnie zaprojektowanym zwierzętom dziecko dodatkowo zainteresuje się światem natury. Przebudowując taki zestaw konstrukcyjny, dzieci poznają różne gatunki. Na pewno wymyślicie też własne zwierzę! Dołączona do modelu aplikacja umożliwia przybliżanie i obracanie projektów, ułatwiając wizualizowanie budowanych konstrukcji. To również model kolekcjonerski, który znakomicie ozdobi dziecięcy pokój!

LEGO - wyobraźnia bez granic

W 1932 r. nieduży warsztat w duńskiej wiosce Billund zapoczątkował wspaniałą historię LEGO, która zmieniła świat. Niezwykle uniwersalne, solidnie wykonane i ciekawie zaprojektowane zestawy LEGO od dawna wspomagają dziecięcy rozwój, zdobywając uznanie dzieci, rodziców, wychowawców, a nawet terapeutów z całego świata. Produkty duńskiej firmy słyną z nowatorskich pomysłów oraz mają swój wkład w edukację. Organizowane są specjalne zajęcia z klockami LEGO, podczas których uczestnicy uczą się podstaw różnych dziedzin naukowych. Szeroka oferta producenta jest obecnie przeznaczona już nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych konstruktorów, a słynne parki rozrywki przyciągają miliony turystów, zachwycając wspaniałymi atrakcjami. Genialne produkty LEGO wciąż nie tracą ogromnej popularności, wyzwalając potencjał twórczy odbiorców z całego świata. Dzięki prezentowanej kategorii możesz odkryć na nowo świat klocków LEGO.

Ładowanie...