Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do LEGO

Kategorie

    • LEGO® Architecture (8)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  LEGO Architecture

   (8 produktów)

  LEGO® Architecture. Zamek Himeji. 21060

  657,99 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Architecture. Nowy Jork. 21028

  (okładka pudełko)

  213,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Klocki Architecture 21060 Zamek Himeji

  614,39 
  Wysyłka dzisiaj

  LEGO® Architecture. Piramida Cheopsa. 21058

  550,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Architecture. Singapur. 21057

  230,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Architecture. Paryż. 21044

  (okładka pudełko)

  198,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Architecture. Statua Wolności. 21042

  (okładka pudełko)

  377,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO® Architecture. Londyn. 21034

  (okładka pudełko)

  152,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  LEGO Architecture - zbuduj dzieło architektury

  Dzięki tej kategorii odkryjesz rewelacyjne klocki LEGO Architecture zaprojektowane z myślą o dorosłych odbiorcach. Te świetne zestawy, które doceniają nawet prawdziwi modelarze, umożliwiają wczucie się w rolę architekta i zbudowanie niesamowitych konstrukcji. To znane na całym świecie, wspaniałe budynki, zaprojektowane przez wybitnych architektów. LEGO odwzorowuje te dzieła architektoniczne z niesamowitą precyzją. Pięknie wykonane modele są znakomitym sposobem na ozdobienie pokoju, a ponadto pozwalają odprężyć się po ciężkim dniu. Jak zawsze producent zapewnia wyjątkową jakość klocków, które można dokładnie oraz solidnie połączyć.

  Zestawy LEGO Architecture dla kolekcjonerów

  LEGO Architecture to prawdziwy skarb dla kolekcjonerów, którzy szukają ciekawych i nietypowych pamiątek. Pewnie najbardziej docenią je miłośnicy turystyki, historii, a przede wszystkim architektury. Dzięki zestawom LEGO Architecture zbudujesz najsłynniejsze budynki świata, korzystając z przejrzystych instrukcji. Nie musisz być zaawansowanym konstruktorem. Wystarczy wykonywać polecenia dołączone do pudełka, żeby wkrótce móc podziwiać piękną ozdobę. To świetny sposób na oczyszczenie myśli oraz oderwanie się od codziennych spraw! Twórcy zestawów zadbali o różne techniki łączenia budynków, dzięki czemu trochę poeksperymentujesz. Ponadto na miłośników podróży czeka tu mała niespodzianka. W pudełku znajdziesz również krótkie informacje o budynku oraz miejscu, w którym można go zobaczyć.

  LEGO Architecture - inspirujące zajęcie

  Dzięki LEGO Architecture odkryjesz piękno tradycyjnej i współczesnej architektury. Dowiesz się więcej o ludziach, którzy zbudowali wspaniałe konstrukcje oraz poznasz niezwykłe pomysły inżynierskie. Realistyczne zestawy LEGO uwzględniają prawdziwe proporcje oraz kolorystykę. To znakomity sposób, by odkrywać architektoniczne dziedzictwo cywilizacji! Zbuduj wspaniałe zabytki Londynu i zobacz, jak pięknie prezentują się również na domowej półce! Może bardziej interesujący będzie egzotyczny LEGO® Architecture Singapur? Odkryjesz tajemnice wyjątkowych budynków oraz ciekawostki o zastosowanej w nich technologii. LEGO Architecture to rewelacyjna propozycja dla zabieganych osób, które chcą na chwilę zająć głowę czymś innym.

  LEGO dla wszystkich

  Klocki LEGO przestały być już tylko dla dzieci. Teraz to stylowe produkty, które znakomicie oddają piękno ludzkiej kultury. Co ważne, są przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych konstruowaniem, niezależnie od umiejętności. Nie musisz być modelarzem z wieloletnim doświadczeniem, by zbudować własny Tower Bridge! LEGO oferuje inspirujące i satysfakcjonujące produkty, od wielu lat cenione przez odbiorców na całym świecie. Ludzie w każdym wieku mogą teraz zachwycić się niesamowitymi zestawami LEGO Architecture.

  Ładowanie...