Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Figurki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Funko

 (32 produktów)

Funko Figurka POP Marvel: Scarlet Witch

70,79 
Wysyłka dzisiaj

Funko Figurka POP Heroes: Superman

42,49 
Wysyłka dzisiaj

Funko POP Marvel: Loki - Loki

83,39 
Wysyłka dzisiaj

Funko POP. HP: S5. Hedwiga

83,39 
Wysyłka dzisiaj

Funko

Funko to amerykańska firma produkująca licencjonowane i limitowane kolekcje, najbardziej znana z produkcji figurek winylowych i tak zwanych bobbleheadów (figurek z dużymi głowami). Główna siedziba firmy Funko mieści się w Everett w stanie Waszyngton. Funko projektuje, pozyskuje i dystrybuuje produkty kolekcjonerskie przez co zapewnia konsumentom namacalne sposoby na przeniesienie swoich zainteresowań z wielkich i małych ekranów do codziennego życia.

Funko zostało założone w 1998 roku przez Mike'a Beckera i Claudię Becker. W 2005 roku firma została sprzedana, zwiększyła zakres swoich linii zabawek i podpisała umowy licencyjne z dużymi firmami, takimi jak Disney, Marvel Entertainment i Major League Baseball, ale nie tylko.

Akcesoria Funko to kolekcjonerskie gadżety dla fanów popkultury. W najbardziej znanej serii Funko Pop! firma wydaje figurki kolekcjonerskie, co oznacza, że z czasem zaczynają one zwiększać swoją wartość. Figurki opakowane są w specjalnie skonstruowane pudełka, w których figurki wyglądają elegancko i pięknie.  

Figurki z dużymi głowami (bobblehead) Funko wykonane są z mocnego materiału - winylu, który zapewnia im trwałość i odporność, a estetycznie wykonane pudełka sprawiają, że figurki świetnie prezentują się na półkach i biurkach kolekcjonerów.

To idealne gadżety dla wszystkich fanów popkultury, filmów i gier. Fani mogą zaopatrzyć się w figurki z ulubionych seriali (Gra o tron, Stranger Things), filmów (Harry Potter, Star Wars, filmy Disneya, filmy z uniwersum Marvel), gier (Fortnite, Overwatch), a także przedstawiające ikony muzyki i wiele innych.

Funko jest również producentem innych produktów - pluszowych zabawek, koszulek, breloków, kubków.

Figurki Funko będą wspaniałym prezentem da każdego fana, ale też dla osób lubiących starannie wykonane, estetyczne gadżety.

Ładowanie...