Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Wydawnictwo GWO - podręczniki

   (260 produktów)

  Matematyka z plusem 7. Ćwiczenia podstawowe

  (okładka miękka)

  19,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Matematyka z plusem 4. Podręcznik

  38,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Matematyka z plusem 4. Zbiór zadań

  (okładka miękka)

  22,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Matematyka z plusem 8. Ćwiczenia podstawowe

  (okładka miękka)

  20,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Język polski 5. Ortografia.

  (okładka miękka)

  17,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Matematyka SP 6 Z Plusem Zbiór zadań

  (okładka miękka)

  21,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Łamigłówki matematyczne. Zagadki logiczne

  13,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Między nami 6. Język polski. Podręcznik

  (okładka miękka)

  39,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Między nami 5. Język polski. Podręcznik

  (okładka miękka)

  39,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

  GWO, czyli Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, powstało w 1991 r. Zostało założone przez Małgorzatę Dobrowolską i Adama Mysiora. To jeden z pierwszych prywatnych wydawców w Polsce, którzy zajęli się materiałami edukacyjnymi. Książki wydawnictwa GWO zdobyły ogromną popularność w polskich szkołach, a z jego serii "Matematyka z plusem" korzysta aż 65% uczniów szkół podstawowych. Wydawca jest znany głównie z podręczników do matematyki, które są cenione przez wielu matematyków, uczących w polskich szkołach. GWO często podejmuje współpracę z nauczycielami oraz przywiązuje uwagę do tego, by zadania z oferowanych książek były prezentowane w zrozumiały i przejrzysty sposób.

  Wydawnictwo GWO - matematyka i inne podręczniki

  Wydawnictwo GWO stawia nie tylko na matematykę. W jego ofercie znaleźć można podręczniki do fizyki, języka polskiego, historii i edukacji wczesnoszkolnej. Ponadto oferuje wiele praktycznych materiałów pomocniczych, ułatwiających nauczycielowi prowadzenie lekcji. Książki tego wydawcy docierają już do szkół w całej Polsce oraz wyróżniają się ogromną wartością merytoryczną. Ponadto GWO oferuje różne programy edukacyjne, dzięki czemu uczeń może dodatkowo pozyskiwać wiedzę przy pomocy komputera. Warto zwrócić uwagę również na interaktywne mapy, karty pracy i multipodręczniki dostępne dla osób należących do klubu GWO.

  GWO - wydawnictwo z książkami dla dzieci

  Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe zajmuje się również literaturą dziecięcą. Pod jego opieką powstał imprint Adamada, oferujący ciekawe i pięknie ilustrowane książki dla dzieci. Wartość tych książek została doceniona przez krytyków, zapewniając wiele nagród, w tym prestiżowe wyróżnienie IBBY 2017. Oferowana literatura ma wyróżniać się znakomitym opracowaniem graficznym oraz przekazywać uniwersalne wartości i uczyć właściwych postaw społecznych.

  Materiały dodatkowe GWO

  Wydawnictwo GWO patronuje Akademii 30+, która umożliwia rozwój różnych umiejętności i zainteresowań. To miejsce organizujące ciekawe wykłady, szkolenia, koncerty, wycieczki oraz wspólne wyjazdy do teatrów. Wydawnictwo wspiera ponadto programy edukacyjne, jak chociażby Lepsza Szkoła, poprawiająca jakość nauczania w polskich szkołach, a także organizuje zajęcia rozwijające umiejętności nauczyciela.

  Ładowanie...