Xi
cofnij do Klasa 4

Kategorie

    • Religia (23)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do religii - klasa 4 - szkoła podstawowa

    (23 produktów)

   Szeroka oferta podręczników do klasy 4 szkoły podstawowej pozwala wybrać idealną książkę, która wesprze uczniów podczas lekcji tego przedmiotu. Wszystkie one są produktami najlepszych wydawnictw, które wyspecjalizowały się w książkach o religii i sferze duchowej.

   Dobór podręcznika jest o tyle ważny, że jednym z celów nauczania religii w 4 klasie jest opanowanie sprawności uważnego słuchania i czytania Pisma Świętego, katechizmu i innych tekstów, a także umiejętność rozumienia znaczeń słownictwa religijnego. Uczeń powinien się także nauczyć wyszukiwania interesujących go wiadomości nie tylko w Piśmie Świętym, lecz także podręczniku. 

   Najlepsza książka i ćwiczenia do religii klasa 4

   Asortyment naszego sklepu to tylko książki od sprawdzonych wydawnictw, pośród nich znajdują się: Jedność, Święty Wojciech Dom Medialny, WAM, Wydawnictwo Gaudium i inne. Wszystkie charakteryzuje profesjonalne opracowanie tematów poruszanych w podręcznikach, ilustracje, zdjęcia, a także język dopasowany do czwartoklasistów. Dlatego treści podręczników skupione są wokół tematu przyjaźni dziecka z Jezusem, która wyraża się w trosce o życie duchowe, poznawanie liturgii Eucharystii oraz naśladowanie go w życiu codziennym.


   Ładowanie...