Xi
 » Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża

   (15 produktów)

  Religia SP 7 Kościół drogą zbawienia podręcznik

  (okładka miękka)

  34,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Idź do Nieba! Duchowy drogowskaz ku wieczności

  (okładka miękka)

  37,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Bocian Kleofas

  (okładka miękka)

  7,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Jezus mnie kocha. Katechezy dla przedszkolaków

  (okładka miękka)

  19,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Bocian Kleofas. Kolorowanka

  (okładka miękka)

  7,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża

  Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża jest katolickim przedsiębiorstwem wydawniczym założonym w 1946 roku przez księdza Bolesława Kominka, administratora kościelnego nowo powstałej Administracji Apostolskiej na Śląsku Opolskim.

  Swoją działalność wydawnictwo rozpoczęło od publikacji modlitewników, które łącząc w sobie tradycje modlitewne ludności Śląska zamieszkującej te tereny od wieków z tradycjami ludności przesiedlonej z terenów dawnych Kresów Wschodnich, pomagały nie tylko w pielęgnowaniu życia religijnego, ale także w integracji tak wydawałoby się skrajnych mentalności i kultur. Do dziś modlitewnik "Droga do nieba" jest jednym ze sztandarowych produktów Wydawnictwa i Drukarni Świętego Krzyża, a jego uniwersalność pomaga w modlitwie i śpiewie kolejnym pokoleniom wiernych w Polsce i za granicą.

  Modlitewniki nie stanowią jednak jedynego gatunku wydawanego przez oficynę. Znajdziemy tu także szeroki wybór publikacji naukowych, albumy, poezję, foldery okolicznościowe, płyty CD i DVD. Wydawnictwo jest również znane z serii podręczników do katechezy skierowanych do dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji.

  Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża oferuje także możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Zapewnia wszystkie usługi niezbędne do realizacji każdego projektu wydawniczego, takie jak pomoc przy przygotowaniu, redakcji i korekcie dostarczonych tekstów, profesjonalny skład tekstu, zdjęć i grafik oraz najwyższej jakości wydruk.

  Misją Wydawnictwa i Drukarni Świętego Krzyża jest dostarczanie Polakom książek, które pomogą im zbliżyć się zarówno do Boga, jak i do drugiego człowieka. Poprzez działalność wydawniczą pracownicy firmy starają się dołożyć choćby małą cegiełkę do przepowiadania Ewangelii i budowy wspólnoty Kościoła. Książki Wydawnictwa i Drukarni Świętego Krzyża doskonale spełniają tę misję.

  Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża aktywnie wspiera różne działania społecznościowe i charytatywne na terenie Opolszczyzny i całego kraju oraz prowadzi bloga, na którego łamach dokumentuje swoje aktualne działania.

  Ładowanie...