Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Wydawnictwo Gaudium

   (34 produktów)

  Modlitwy - Moje przygotowanie do I Komunii Świętej

  (okładka miękka)

  4,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Katechizm LO 4 W poszukiwaniu miłości podręcznik

  (okładka miękka)

  47,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Wydawnictwo Gaudium

  Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium jest polskim wydawnictwem religijnym z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem na rynku. Początkowo oficyna zajmowała się jedynie publikacją materiałów katechetycznych i duszpasterskich, obecnie jednak w jej ofercie możemy znaleźć szeroki wybór gatunków.

  W katalogu wydawnictwa Gaudium znajdują się dziś nie tylko pozycje z dziedziny teologii, które stanowią jego specjalność, ale też publikacje z zakresu nauk biblijnych, humanistycznych i społecznych, podręczniki katechetyczne, literatura piękna, albumy, bajki dla dzieci, kalendarze i przewodniki turystyczne. Wiele książek dostępnych jest także w formie elektronicznej.

  Wydawnictwo Gaudium w czasie swojej długoletniej działalności miało okazję współpracować między innymi z takimi instytucjami i autorami jak: Sekretariat Episkopatu Polski, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, Muzeum Lubelskie w Lublinie, Muzeum Czartoryskich w Puławach, Centrum Kultury w Lublinie, Katolicka Agencja Informacyjna (KAI), Opoka.org.pl, „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Akcent”, ks. Jan Twardowski, Ernest Bryll oraz Mieczysław Tomaszewski. Oprócz tego posiada stały zespół wykwalifikowanych redaktorów, którzy dbają o poprawność merytoryczną i językową opracowywanych tekstów. Natomiast dzięki wybitnym grafikom wszystkie książki Wydawnictwa Gaudium charakteryzują się wyjątkowo atrakcyjną szatą graficzną.

  Mottem Wydawnictwa Gaudium są słowa "W służbie Słowa". Wypełniając misję zawartą w tym sformułowaniu Gaudium aktywnie angażuje się w działania ewangelizacyjne Kościoła, szczególnie wśród dzieci. W tym celu wydaje szereg podręczników do religii oraz katechizmów, takich jak serie "Przyjmujemy Pana Jezusa", "Z Bogiem na ludzkich drogach", czy "Bóg jest naszym ojcem".

  Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium współpracuje również ze środowiskiem akademickim i czasopismami opiniotwórczymi, a także uczestniczy w życiu kulturalnym miasta Lublina.

  Ładowanie...