Xi
cofnij do Klasa 4

Kategorie

    • Przyroda (15)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do przyrody - klasa 4 - szkoła podstawowa

    (15 produktów)

   Poznajemy przyrodę. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik

   (okładka miękka)

   34,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Przyroda SP 4 Tajemnice przyrody Zeszyt Ćwiczeń

   (okładka miękka)

   27,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Przyroda. Graficzne karty pracy dla klasy 4

   (okładka teczka)

   67,27 
   Wysyłka dzisiaj

   Kalendarz ptaków. Opowieści o ptasim życiu i zwyczajach na cały rok

   (okładka miękka)

   43,49 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Stacja edukacja 4. Przyroda. Szkoła podstawowa

   (okładka miękka)

   15,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Parki narodowe w Polsce

   (okładka twarda)

   20,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Przyroda SP 4 Podr. WSiP

   34,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Poznajemy przyrodę. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

   (okładka miękka)

   10,49 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Najtańsze podręczniki do przyrody klasa 4

   Przedmiot przyroda w klasie 4 rozwija tematy, które pojawiały się już podczas edukacji wczesnoszkolnej. Nadrzędnym celem przedmiotu przyroda w klasie 4 jest przybliżenie uczniowi najbliższego otoczenia, stworzenie możliwości poznania składników krajobrazu i zależności zachodzących w przyrodzie. Dużą uwagę przywiązuje się także do zagadnień dotyczące budowy i higieny ciała oraz właściwej dbałości o własny organizm, które mają na celu wypracowanie u uczniów poprawnych zachowań w życiu codziennym.

   Oferta naszego sklepu obejmuje podręczniki do przyrody najlepszych polskich wydawnictw, które obecne są na rynku od dekad i które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Pośród nich znajdziecie: WSiP, GWO, Nową Erę i Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Podręczniki posiadają także dedykowane im ćwiczenia, zazwyczaj także są one wykorzystywane na lekcjach, dlatego warto zakupić od razu cały zestaw.

   Najchętniej wybierany podręcznik do przyrody - klasa 4

   Na co powinniśmy zwracać uwagę przy zakupie podręcznika? Przede wszystkim na język, który powinien być dostosowany do wieku uczniów, w 4 klasie wprowadza w końcu wymagane przez nową podstawę programową słownictwo geograficzne i biologiczne. Książka powinna zawierać także obserwacje i doświadczenia, które ułatwiają przyswojenie wszystkich treści z nowej podstawy programowej. Umożliwiają również praktyczne poznanie przyrody, angażują uczniów i zachęcają do samodzielnej pracy. Dzieci w 4 klasie nie tylko rozpoczynają naukę nowych przedmiotów, lecz także przyswajają dużo więcej informacji, dlatego ważne jest, aby właśnie w 4 klasie wszystko było dla nich zrozumiałe i nie zniechęciło ich do dalszej nauki.

   Wszystkie te wymagania spełniają dostępne w naszej ofercie książki do przyrody dla klasy 4, a pośród nich: “Tajemnice przyrody”, “Poznajemy przyrodę”, “Stacja edukacja. Przyroda”. Poza podręcznikami, nasz asortyment to także karty pracy i sprawdziany, dzięki którym czwartoklasiści na bieżąco mogą utrwalać i sprawdzać swoją wiedzę. Z pewnością przydadzą się przed sprawdzianami i kartkówkami, ale także później podczas przygotowań do egzaminu ósmoklasisty.

   Ładowanie...