Xi
cofnij do Klasa 5

Kategorie

    • Język polski (29)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do języka polskiego - klasa 5 - szkoła podstawowa

    (29 produktów)

   W nadchodzącym roku szkolnym uczniowie klas 5 będą mieli aż 5 godzin języka polskiego tygodniowo. To przedmiot, któremu poświęcono najwięcej godzin lekcyjnych. Nie dziwi to jednak, bowiem zakres materiału, umiejętności oraz informacji, które po całym roku powinien opanować piątoklasista jest imponująca.

   Sprawdziany dla klasy 5. Język Polski

   (okładka miękka)

   10,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Zeszyt lekturowy. J. polski. Klasa 5

   (okładka miękka)

   28,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Między nami 5. Język polski. Podręcznik

   (okładka miękka)

   41,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Radosne dyktanda. Klasa 5

   (okładka miękka)

   6,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Między nami 5. Język polski. Ćwiczenia

   (okładka miękka)

   14,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Język polski 5. Ortografia.

   (okładka miękka)

   16,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Rozprawka. Jak pisać?

   (okładka miękka)

   7,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Znajomość podmiot lirycznego, budowy klamrowej, epitetów, porównań, przypadków, oboczności, liczebników, cech bajek, ballad - to tylko niewielka część informacji, którą będą obejmowały lekcje polskiego w 5 klasie. Dlatego tak ważne jest, aby treść i układ podręcznika ułatwiły przyswojenie takiej ilości wiedzy, a także umożliwiły wykorzystanie jej w praktyce.

   Najlepsze i najtańsze podręczniki do języka polskiego klasa 5

   Szeroki wachlarz dostępnych podręczników obejmuje ofertę najlepszych polskich wydawnictw. Na rynku są obecne od kilku dekad, mimo to cieszą się niesłabnącą popularnością oraz zaufaniem kadry pedagogicznej, uczniów i rodziców. Pośród nich znajdziemy: GWO, WSiP, Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, Grega oraz Nową Erę

   To właśnie ich książki wspierają kolejne pokolenia uczniów i nierzadko towarzyszą przez cały okres edukacji. Zazwyczaj w klasach 4-8 kontynuuje się jedną serię. Dzięki czemu układ wiedzy serwowanej rok po roku ma bardziej uporządkowany układ.

   Język polski klasa 5 - jak wybrać najlepszy podręcznik?

   Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na część podręcznika. Język polski jest przedmiotem tak obszernym, że najczęściej w klasie piątej obowiązuje kilka części podręcznika. Nie sposób zawrzeć tak wiele informacji w jednej książce. Kolejnym ważnym aspektem są pomoce naukowe, które oferuje dane wydawnictwo. Mogą to być karty pracy, zeszyty ćwiczeń, a także opracowania i leksykony lektur i wierszy. 

   Ponadto w naszym asortymencie znajdziecie także dyktanda, repetytoria, kompendia oraz zbiory testów, które mają za zadanie także utrwalić formułę zadań egzaminacyjnych. To ważny aspekt, bowiem język polski jest właśnie jednym z przedmiotów, który na pewno pojawi się na egzaminie ósmoklasisty.


   Ładowanie...