Xi
 » Zabawki  » Lalki  » Bobasy
cofnij do Bobasy

Kategorie

    • Lalki Cry Babies (19)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lalki Cry Babies

   (19 produktów)

  Cry Babies BFF - lalka Hannah

  108,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies Goodnight Starry Sky Daisy

  161,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies BFF. Lalka Jenna

  127,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies. Dressy Dotty

  216,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies. Dressy Lady

  216,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies. Dressy Coney

  216,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies. Dressy Fancy

  167,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies. Dressy Lala

  226,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies. Dressy Fancy

  196,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Cry Babies Storyland. Czerwony Kapturek

  207,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Cry Babies - interaktywne lalki dla dzieci

  Lalki interaktywne przebojem zdobywają rynek zabawek dziecięcych: szczególną popularnością cieszą się lalki-bobasy, wyposażone w funkcje imitujące prawdziwe zachowania niemowląt. Dzieci chętnie powtarzają czynności, które podpatrują u swoich mam i ojców, dlatego opieka nad zabawkowym bobasem przynosi im mnóstwo frajdy.

  Lalka reaguje na aktywność dziecka, co nie tylko dodatkowo uatrakcyjnia zabawę, lecz także zachęca do regularnego zajmowania się zabawką. Poza funkcją rekreacyjną lalki interaktywne pomagają więc rozwijać u kilkulatków systematyczność i poczucie odpowiedzialności.

  Zabawa w odgrywanie roli dziecko-rodzic pomaga zrozumieć podział zadań i obowiązków między członkami rodziny, może okazać się także skuteczna w przygotowaniu dziecka do przyjścia na świat młodszego brata lub siostry - na przykład oswajając go z wybuchami niemowlęcego płaczu, w czym niezwykle pomocna będzie lalka Cry Babies.

  Lalka Cry Babies - płaczący bobas

  Jak sama nazwa wskazuje - lalki Cry Babies, na pierwszy rzut oka urocze bobaski, potrafią zrobić hałas! Po uruchomieniu funkcji dźwiękowej lalka wydaje z siebie płacz, a po napełnieniu wodą zbiornika umieszczonego na jej plecach roni prawdziwe łzy. Aby pocieszyć i ukoić szloch bobasa, trzeba podać mu smoczek, przytulić i ukołysać. Brzmi znajomo?

  Laleczki Cry Babies mają wiele wcieleń, a każde dziecko może wybrać spośród nich swoją ulubienicę. Amatorzy słodkich łakoci pokochają zwłaszcza trio Tutti Frutti: Pia, Ella i Mel bajecznie pachną owocami, a na ich czapeczkach widnieją aplikacje z ananasem, truskawką i arbuzem. Każda lalka z serii ma zresztą własne, wyróżniające ją ubranko. Urocza Sasha nosi czapkę z kłem jednorożca, Bruny - smocze skrzydełka, Lizzy - efektowny ptasi grzebień. Wariantów jest bez liku - aż trudno zdecydować się na jeden... Ale właściwie dlaczego to robić? Zbierzcie kilka lub wszystkie Cry Babies i stwórzcie w dziecięcym pokoju bajkowy żłobek!

  Lalki Cry Babies w zestawach

  Kolekcję Cry Babies można rozbudowywać nie tylko o kolejne laleczki, ale i całe zestawy umożliwiające osadzenie ich w konkretnych sytuacjach. Są wśród nich zarówno miejsca dobrze znane dziecku - np. zabawkowa Piekarnia Coney ze sklepową ladą i smakowitymi wypiekami - jak i baśniowe, fantastyczne światy. Co powiecie na to, by urządzić bobasowi rezydencję w kryształowym igloo lub skrzydlatym domku? Możecie również zapewnić lalkom towarzystwo na czas, kiedy będziecie poza domem, i dokupić coś z serii Cry Babies Pet House - zamiast bobasów znajdują się w niej przesympatyczne domowe zwierzątka.

  Zabawki z serii Cry Babies wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dużą wytrzymałością. Zastosowanie trwałych materiałów i staranne wykończenie sprawia, że lalki i akcesoria są bezpieczne dla użytkowników, a ponadto zachowują swoją estetykę i właściwości przez długi czas. Lalki-bobasy są także doskonałym pomysłem na prezent - ich atrakcyjna forma i możliwości, jakie stwarzają, przypadną do gustu każdemu maluchowi!

  Ładowanie...