Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Bobasy

Kategorie

    • Lalki Baby Born (55)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lalki Baby Born

   (55 produktów)

  Odkryj magiczny świat Lalek Baby Born! Te interaktywne lalki odzwierciedlają zachowanie prawdziwych niemowląt - płaczą, robią siusiu, otwierają i zamykają oczy, a nawet zapadają w drzemkę po użyciu smoczka. Dla dzieci to nie tylko zabawa, to także nauka odpowiedzialności i pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz także bogaty wybór ubranek i akcesoriów Baby Born, pozwalając dzieciom personalizować swoje lalki i czerpać z zabawy jeszcze więcej radości!

  Baby born. Little Girl, 36cm

  162,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka bobas 45cm

  95,63 
  Wysyłka dzisiaj

  Nosidełko dla lalki. Baby born

  59,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Magic Girl. Baby born. 43cm

  243,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Baby born. Braciszek, 43 cm

  187,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Magic Girl. Baby born. 43cm

  260,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Baby born Kindergarten. Little Sister 36cm

  182,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Baby born. Sister

  246,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Toaleta dla lalki. Baby born. 828373

  83,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Baby born. Little Boy 36cm

  147,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Plecak na misia. Baby born

  45,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Umywalka dla lalki. Baby born

  141,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka bobas 40cm

  94,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka Dorotka Bobas 16,5cm

  16,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka z dźwiękiem

  54,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Kask rowerowy. Baby born. 43 cm

  40,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Baby born. Surprise Puppen

  55,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka bobas 45cm z dźwiękiem PL 580374-587724

  112,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka bobas 45cm śpiewa i mówi po polsku 580619

  103,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka bobas 45cm z dźwiękiem PL 580343-587717

  108,19 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka bobas z polskim dźwiękiem 580688

  91,19 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka bobas z polskim dźwiękiem w pudełku

  76,69 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka bobas z polskim dźwiękiem 580350

  66,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka bobas 25cm z akcesoriami

  69,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka bobas 45cm z dźwiękiem 565050-565104

  103,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Baby Born - ulubiona lalka dzieci z całego świata

  Lalki Baby Born, produkowane od 1991 roku przez niemieckie przedsiębiorstwo Zapf Creation, to globalny bestseller: w ciągu trzydziestu lat rynkowej obecności marki na całym świecie sprzedało się już przeszło 24 miliony egzemplarzy lalek! Tym, co przesądza o ich popularności, jest multifunkcyjność: interaktywne lalki z miękkim korpusem wyposażone są w wiele cech odwzorowujących zachowanie prawdziwych niemowląt.

  Lalki płaczą, robią siusiu, otwierają i zamykają oczy, a po użyciu smoczka zapadają nawet w drzemkę... W części modeli działanie wielu funkcji nie wymaga zasilania bateriami, więc lalki można kąpać bez ryzyka uszkodzenia mechanizmu. Dla dzieci, które lubią bawić się w dom i chętnie naśladują rodziców w codziennych czynnościach, zabawa taką lalką jest ogromną frajdą.

  Lalka Baby Born - nauka poprzez zabawę

  Największą grupę użytkowników lalek Baby Born stanowią dziewczynki w wieku 3-8 lat; oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby bawili się z nimi także chłopcy - produkt ma także wartość edukacyjną, pomaga zademonstrować dzieciom zakres codziennych obowiązków wobec niemowląt. Zabawa w odgrywanie ról dziecko-rodzic może być treningiem systematyczności i odpowiedzialnej opieki nad bliskimi.

  Lalki Baby Born znajdują zastosowanie również podczas zajęć edukacyjnych dla przyszłych rodziców, którzy przygotowują się na przyjście dziecka na świat i chcą nauczyć się podstawowych czynności pielęgnacyjnych.

  Ubranka dla lalek Baby Born

  Obok lalek w różnych wersjach na rynku dostępne są także liczne, różnorodne akcesoria Baby Born, wśród których lwią część stanowią ubranka. Strojenie lalek w efektowne, kolorowe fatałaszki jest dla dzieci ogromną frajdą: wybór modeli jest przy tym tak szeroki, że każde dziecko może skompletować garderobę swojej lalki ściśle według swoich upodobań.

  Jeśli chodzi o kolorystykę ubranek, dominującym kolorem jest oczywiście intensywny róż - ukochana barwa dziewczynek, kwintesencja wdzięku i dziecięcej radości. W kolekcjach nie brak także innych soczystych odcieni, a także delikatnych pasteli, neutralnych szarości i bieli.

  Różnorodność panuje także w kwestii fasonów: Baby Born może nosić tiulową spódnicę tutu, wygodną piżamkę, płaszczyk przeciwdeszczowy, a na nogi wsunąć kalosze, brokatowe tenisówki lub miniaturowe Crocsy... Dla każdego coś miłego! Ubranka Baby Born odpowiadają wymiarami gabarytom lalek, a ich materiały są lekkie, miłe w dotyku, zachowując jednocześnie dużą wytrzymałość.

  Akcesoria dla lalek Baby Born

  Asortyment związany z Baby Born obejmuje także szeroki wybór zabawek-akcesoriów, imitujących produkty do pielęgnacji niemowlęcia lub elementy wyposażenia domu; są wśród nich także miniaturowe wersje pełnowymiarowych zabawek.

  Akcesoria dla Baby Born umożliwiają odtwarzanie tradycyjnych czynności pielęgnacyjnych: znajdziemy wśród nich smoczki, chusty i kocyki do przewijania, pieluchy, akcesoria kąpielowe i spożywcze, a nawet miniaturowe nocniczki czy toalety. Dzięki temu dziecko może powtórzyć podczas zabawy całą codzienną rutynę, a towarzyszący mu rodzic - omówić znaczenie każdej czynności i wyjaśnić, dlaczego dbanie o higienę i regularne spożywanie posiłków jest tak ważne.

  Lalki i akcesoria Baby Born to trafiony prezent dla każdego dziecka - zabawki są bardzo atrakcyjne dla maluchów i przykuwają ich uwagę na długi czas, a dzięki wykonaniu z materiałów wysokiej jakości zachowują swoją funkcjonalność i estetykę przez długi czas. Dziecko może również wymieniać się ubrankami lub akcesoriami z koleżankami, które mają swoje Baby Born - w ten sposób zabawa będzie cieszyć i ekscytować jeszcze dłużej!

  Ładowanie...