Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Bayer

   (132 produktów)

  Wózek dla lalek bliźniaków

  269,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Bliźniaczy wózek dla lalek. Twin Neo

  273,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Blizniaczy wózek Xeo Twin

  268,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Wózek głęboki dla lalki. Bayer 17080AA

  239,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Wózek Combi. Neo Vario. Szary

  316,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Lalka City Girl 31 cm z dźwiękiem

  63,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Wózek dla lalek Xeo 17007AA

  259,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Wózek dla lalki. City Neo

  260,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Wózek Spacerówka dla lalek

  51,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Wózek dla lalki Vario

  313,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Nosidelko dla lalek

  69,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Wózek Combi. Neo Vario

  287,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Wózek głęboki dla lalki Cosy

  157,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Wózek spacerówka różowo-szary

  175,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Bayer Wózek głęboki dla lalki

  273,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka 38cm. Lisa Magic Eyes

  91,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Bayer. Wózek dla lalek Trendy

  194,78 
  Wysyłka dzisiaj

  Bayer. Torba z akcesoriami

  77,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Charlene Super Modelka ruda + kosmetyki

  156,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lampka nocna. Żółwik

  (okładka pudełko)

  119,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Akcesoria dla lalek zestaw 11 w 1

  120,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Nosidełko dla lalki

  72,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Wózek spacerówka dla lalek

  48,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Bayer Ubranko dla lalki 38 cm Syrenka

  52,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Bayer

  Bayer to niemiecki producent zabawek, którego siedziba znajduje się w Michelau, jednak lalki i akcesoria, produkowane przez firmę, popularne są na całym świecie.

  W asortymencie firmy znajdują się lalki, wózki dla lalek, głowy lalek do ćwiczenia układania fryzur i makijażu, mebelki dla lalek, ubranka dla lalek, chodziki, pluszaki i akcesoria, które pokochają wszystkie dzieci.

  Bayer chce wysłać dzieci w ekscytującą, pełną zabawy podróż odkrywczą, a dzięki motywacji zespołu, który stale wprowadza nowe pomysły, na rynek trafiają kolejne ciekawe produkty. Są to zabawki wspierające różne fazy rozwoju dziecka - poprzez doświadczanie zabaw sensoryczno-ruchowych czy rozwijanie zdolności manualnych, ale również odpowiedzialności i empatii.

  Jednym z najbardziej popularnych produktów, oferowanych przez Bayer, są lalki. W serii Piccolina znaleźć można lalki w kształcie niemowląt, które są idealne do odgrywania ról. Lalki mają różne funkcje, w których kładziony jest nacisk na opiekę, karmienie, zabawę czy pocieszanie lalki. Mają świetny, bardzo naturalny wygląd i wiele dodatkowych akcesoriów, wydają dźwięki, można je karmić i przewijać. Z kolei lalki z serii Lisa mają funkcję językową, która zachęca dzieci do interakcji i promuje rozwój językowy. Lalki Lisa posiadają solidny korpus, z fałdami i wyglądem przypominającym dziecko.

  Do chętnie wybieranych przez dzieci produktów należą też lalki z serii City Girl. Nie są to lalki imitujące dzieci, każda z nich ma około 30 cm wysokości, wielkie oczy, piękne fryzury i modne ubrania. Lalki śmieją się i dają buziaki po naciśnięciu na ich brzuszki.

  Dla młodych stylistów i stylistek fryzur polecane są głowy lalek z kolekcji Anna. Przepiękne włosy idealnie nadają się do zabawy we fryzjera i rozwijają w dzieciach zdolności manualne, a dzięki dodatkowym funkcjom i dodatkom do włosów, maluchy mogą ćwiczyć, ale też odgrywać scenki i świetnie się bawić.

  Firma Bayer proponuje również wysokiej jakości wózki dla lalek, przygotowane do długotrwałej zabawy, jak również inne akcesoria, które będą niezbędne dla małych rodziców lalek - łóżka podróżne, krzesełka, torby na ramię, huśtawki, nosidełka, foteliki samochodowe, a nawet sztućce, kremy, pieluchy, smoczki, magiczne butelki, wannę czy smoczek. Dzieci mogą dzięki nim wypróbować jak najbardziej realistyczną opiekę, noszenie czy karmienie lalki.

  Warto również zwrócić uwagę na interaktywne zabawki pluszowe, czyli linię skierowaną do najmłodszych maluchów czy lampki nocne, które ułatwiają relaks i zasypianie, dzięki uspokajającemu światłu i kołysankom. Łatwe w obsłudze, bezprzewodowe lampki są urocze i na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku.

  Wszystkie akcesoria, produkowane przez Bayer, są naturalne i zrobione z wielką dbałością o szczegóły. Firma spełnia wszystkie międzynarodowe standardy produkcji zabawek – testowane są one zgodnie z normą EN 71, mechanicznie i fizycznie, a regularnie wykonywane badania laboratoryjne pod kątem obecności w materiałach ftalanów i pierwiastków ciężkich potwierdzają, że zabawki są całkowicie bezpieczne dla małych i większych użytkowników.

  Ładowanie...