Xi
cofnij do Gry bez prądu

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Kojar

   (11 produktów)

  (nie) powinieneś 2

  51,49 
  Wysyłka 24 godziny

  (nie) Powinieneś 3

  51,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Kojar

  Kojar jest wydawnictwem zajmującym się lekkimi grami towarzyskimi, przeznaczonymi głównie dla dorosłych graczy. To gry imprezowe o bardzo prostych zasadach, o których trudno zapomnieć. Karciane produkcje tego wydawcy są idealne dla osób pomysłowych, a także o wesołym usposobieniu. Zapewniają znakomity sposób na rozruszanie spotkania ze znajomymi! Karty zawierają tekst w języku polskim i języku angielskim, dzięki czemu można zaproponować rozgrywkę również obcokrajowcom. Wystarczy wybrać najśmieszniejsze odpowiedzi na zadane pytania, a w ten sposób rozśmieszyć całą grupę. Karty Dżentelmenów oraz (Nie) Powinieneś zdobywają popularność w całej Polsce, stając się nieodłączną częścią spotkań towarzyskich osób, które lubią lekką rozgrywkę.

  Wydawnictwo Kojar oferuje gry imprezowe, których podstawowym zadaniem jest rozśmieszanie graczy. Dzięki Kartom Dżentelmenów zyskało odbiorców w całej Polsce, a także w innych krajach. Na czym to wszystko polega? Ta prosta gra karciana nie wymaga znajomości wielu zasad. Jeden z graczy dobiera kartę, a reszta dołącza do niej swoje odpowiedzi, budując absurdalnie śmieszne zdania. Nagrodzony zostaje ten gracz, który wymyślił najśmieszniejsze z nich! Następna osoba rozpoczyna wszystko od nowa. Małe pudełko kryje rewelacyjną grę, łatwą do wytłumaczenia nowym graczom. Zasady można zaprezentować w chwilę i od razu rozpocząć dynamiczną rozgrywkę. Warto wypróbować również drugą wersję, polegającą na tworzeniu dziwnych oraz śmiesznych historii. Gracze dokładają kolejno karty, tworząc absurdalną opowieść, pełną zaskakujących wydarzeń. To jak tworzenie książki wydawnictwa Kojar z różnymi zakończeniami. Karty Dżentelmenów mają wiele dodatków, w które można grać osobno lub łączyć z pozostałymi. Dzięki temu właściciel gry łatwo zaskoczy gości nowymi możliwościami tej wyjątkowej pozycji.

  Na czym polega (Nie) Powinieneś? To rewelacyjna propozycja dla miłośników absurdalnych żartów. Dwuznaczne i bezwstydne teksty są przeznaczone tylko dla osób dorosłych! Małe pudełko zawiera aż 220 kart, które gracze łączą ze sobą podczas rozgrywki, w podobny sposób jak w Kartach Dżentelmenów. Warto wypróbować również tę grę towarzyską, oferującą trochę inny rodzaj humoru. Nieduże opakowanie zmieści się w plecaku, a nawet w torebce, więc można będzie mieć je zawsze pod ręką. Wydawnictwo Kojar oferuje proste oraz dynamiczne gry, przeznaczone dla graczy, którzy lubią śmieszną rozgrywkę bez nadmiernie skomplikowanych zasad. To łatwe do wytłumaczenia gry towarzyskie, szybko wprowadzające wesoły nastrój na spotkaniu. Podczas gry zalecany jest jednak odpowiedni dystans. Twórcy przypominają, że korzystanie z mocnych żartów nie może popularyzować obraźliwego lub agresywnego zachowania. Warto o tym pamiętać, proponując rozgrywkę w podobne gry.

  Ładowanie...