Xi
cofnij do Pojazdy i kolejki

Kategorie

   • Kolejki, pociągi i tory (157)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Kolejki, pociągi i tory dla dzieci

   (157 produktów)

  Brio Dino Przygoda

  330,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Kolejka na baterie 13el. Zabawka. Trifox

  17,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Pociąg drewniany na magnes 12el

  56,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Tor wyścigowy 1:43

  267,40 
  Wysyłka dzisiaj

  Trzywagonowy pociąg towarowy

  79,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Dźwig i wagon. BRIO

  64,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Brio pociągi świata Londyńskie Metro

  167,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Brio Dino Wulkan

  215,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Duży zestaw torów Brio

  132,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Interaktywny tor przeszkód dla autek

  45,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Pociąg ekspresowy Toys For Boys

  159,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Drewniana zabawka. Mądre szczenięta

  32,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Drewniana zabawka. Mądre kotki

  32,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Kolejka drewniana miasto 44 elementy

  166,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Pociąg Expressowy

  114,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Lokomotywa towarowa na baterie

  99,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Tramwaj City Train

  69,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Kolejka elektryczna

  51,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Kolejka na baterie

  26,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Drewniana gąsienica

  35,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Drewniany pociąg Ciasteczka

  40,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Drewniany zestaw Farma i pociąg 48 elementów

  154,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Drewniany pociąg z akcesoriami

  110,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Pociągi dla dzieci

  Pociągi zdecydowanie są jedną z ulubionych zabawek najmłodszych. Fascynacja koleją może trwać latami, niektóre dzieci nigdy z niej nie wyrastają i interesują się tym środkiem transportu nawet w starszym wieku, zmieniają jedynie modele, które służą do zabawy. Tak samo jazda pociągiem, jak i zabawa niewielkimi replikami ma w sobie coś wciągającego, pociągi kojarzą się rytmicznym dźwiękiem, przyjemnością podróżowania oraz spędzania czasu z nowo poznanymi osobami, który łączy cel podróży. Oferta sklepu obejmuje pociągi i tory, które przeznaczone są także dla najmniejszych, proste modele o opływowych kształtach świetnie sprawdzą się jako zabawki dla fanów kolei, starsi użytkownicy będą mieli do dyspozycji repliki autentycznych maszyn o złożonej budowie, wyposażone w liczne detale i dodatkowe elementy.

  Kolejki dla dzieci

  Oferta sklepu obejmuje nieskomplikowane i niezłożone modele, które wykonano zarówno z drewna, jak i z plastiku. Artykuły dla najmłodszych najczęściej przybierają formę klocków, które jako jedyny stały element posiadają lokomotywę, a pozostałe elementy składu można złożyć samodzielnie z dostępnych komponentów. Dostępne są zestawy składające się najczęściej z lokomotywy z dwoma, trzema wagonami, na które składają się mniejsze elementy: klocki, koła, ściany i dach wagonów i lokomotywy, całość składa się z około 25-30 części. Sklep oferuje także złożone lokomotywy i pociągi, które najmłodsi znają z ulubionych bajek, między innymi Lokomotywę Piotrusia z "Tomka i przyjaciół". Kolejny działem składającym się na ofertę dla najmłodszych są proste drewniane pociągi. Urzekają one swoja prostotą i tradycyjnym designem, przy tym stanowią niezwykle bezpieczną i wytrzymałą zabawkę. Klocki mają unikalne kształty, kolory i wzory. Dzięki dziurkom można ułożyć je na poszczególnych wagonach i stworzyć z nich pociąg, ale i szereg różnych innych konstrukcji. Warto zaznaczyć, że przy okazji zabawy drewnianym składem, dziecko ćwiczy swoje zdolności manualne, koordynację wzorkowo-ruchową oraz wyobraźnię i kreatywność.

  Tory drewniane dla dzieci

  Największą popularnością cieszą się produkty marki BRIO, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla całych rodzin. Zabawki tego producenta niosą dzieciom radość, pomagają rozwoju, lecz także dzięki godzinom wciągającej zabawy tworzą beztroskie wspomnienia z ich dzieciństwa. Zabawa zestawami pociągów i pojazdów BRIO świetnie rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne, a także wyobraźnię przestrzenną. Marka w swojej ofercie posiada liczne elementy, z których można zbudować naprawdę rozległy i złożony tor dla pociągów. Producent oferuje ogromną liczbę elementów niezbędnych do zbudowania toru, w tym: łączniki, mosty, wiadukty, podjazdy, przejazdy kolejowe, zakręty, wsporniki, wieże sygnalizacyjne itd. Można z nich zbudować całkiem pokaźne kolejowe miasteczko z licznymi zakrętami, przejazdami i wzniesieniami. Wachlarz dostępnych produktów obejmuje także: klasyczne lokomotywy, kolejki, wagony farmerskie, zestawy ratunkowe, czy dźwigi. Zazwyczaj elementy zestawów BRIO łączą się za pomocą magnesów. Zabawki posiadają certyfikat FSC, który gwarantuje, że pozyskując drewno do produkcji, producent zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

  Pociągi - zabawki

  Oferta sklepu obejmuje także modele wielu innych producentów, pośród których znajdą się lokomotywy i składy dedykowane jeździe po torach i po uniwersalnej, płaskiej powierzchni. Dostępne są artykuły napędzane dzięki bateriom oraz takie, które trzeba wprawić w ruch samodzielnie. Niektóre spośród nich są replikami prawdziwych pociągów, inne natomiast nawiązują do stylistyki znanej z historii i książek. Pośród dostępnych artykułów znajdą się klasyczne pociągi, składy świąteczne, a także te przypominające popularny Orient Express.

  Ładowanie...