Xi
cofnij do Pojazdy i kolejki

Kategorie

   • Kolejki, pociągi i tory (177)

Dostępność

Zakres cenowy


Wiek

Wydawca

  Ocena

  Kolejki, pociągi i tory dla dzieci

   (177 produktów)

  BRIO. Wieża sygnalizacyjna Dzwonek

  37,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Track Builder. Hot Wheels. Zestaw do rozbudowy

  79,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Pociąg metalowy 17x3x2,5cm MIX

  14,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Lokomotywa 25cm światło dźwięk MIX

  19,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Brio Dźwig kontenerowy

  101,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Most z Zapadnią

  107,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Pociąg drewniany na magnes 12el

  56,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Brio Dino. Pociąg na baterie

  151,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Kid Cars. Pociąg

  21,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Helikopter ratunkowy. Brio

  107,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Kolejka na baterie 19el

  30,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Kolejka na baterie 13el. Zabawka. Trifox

  17,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Tor wyścigowy 1:43

  253,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Brio. Dźwig i Tunel Górski

  241,29 
  Wysyłka 24 godziny

  BRIO. Lokomotywa towarowa

  56,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Pociąg Expressowy

  114,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Smily Play. Zjeżdżalnia z autami

  45,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pociąg 3 dźwięki 21cm RJ6681A

  20,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Kolejka elektryczna

  51,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Kolejka na baterie

  26,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Drewniana gąsienica

  35,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Drewniany pociąg Ciasteczka

  40,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Interaktywny tor przeszkód dla autek

  45,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Drewniany pociąg z akcesoriami

  110,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Centrum ratunkowe drewniane 5w1

  89,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Drewniana zjeżdżalnia - 5 kolorów

  137,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pociągi dla dzieci

  Pociągi zdecydowanie są jedną z ulubionych zabawek najmłodszych. Fascynacja koleją może trwać latami, niektóre dzieci nigdy z niej nie wyrastają i interesują się tym środkiem transportu nawet w starszym wieku, zmieniają jedynie modele, które służą do zabawy. Tak samo jazda pociągiem, jak i zabawa niewielkimi replikami ma w sobie coś wciągającego, pociągi kojarzą się rytmicznym dźwiękiem, przyjemnością podróżowania oraz spędzania czasu z nowo poznanymi osobami, który łączy cel podróży. Oferta sklepu obejmuje pociągi i tory, które przeznaczone są także dla najmniejszych, proste modele o opływowych kształtach świetnie sprawdzą się jako zabawki dla fanów kolei, starsi użytkownicy będą mieli do dyspozycji repliki autentycznych maszyn o złożonej budowie, wyposażone w liczne detale i dodatkowe elementy.

  Kolejki dla dzieci

  Oferta sklepu obejmuje nieskomplikowane i niezłożone modele, które wykonano zarówno z drewna, jak i z plastiku. Artykuły dla najmłodszych najczęściej przybierają formę klocków, które jako jedyny stały element posiadają lokomotywę, a pozostałe elementy składu można złożyć samodzielnie z dostępnych komponentów. Dostępne są zestawy składające się najczęściej z lokomotywy z dwoma, trzema wagonami, na które składają się mniejsze elementy: klocki, koła, ściany i dach wagonów i lokomotywy, całość składa się z około 25-30 części. Sklep oferuje także złożone lokomotywy i pociągi, które najmłodsi znają z ulubionych bajek, między innymi Lokomotywę Piotrusia z "Tomka i przyjaciół". Kolejny działem składającym się na ofertę dla najmłodszych są proste drewniane pociągi. Urzekają one swoja prostotą i tradycyjnym designem, przy tym stanowią niezwykle bezpieczną i wytrzymałą zabawkę. Klocki mają unikalne kształty, kolory i wzory. Dzięki dziurkom można ułożyć je na poszczególnych wagonach i stworzyć z nich pociąg, ale i szereg różnych innych konstrukcji. Warto zaznaczyć, że przy okazji zabawy drewnianym składem, dziecko ćwiczy swoje zdolności manualne, koordynację wzorkowo-ruchową oraz wyobraźnię i kreatywność.

  Tory drewniane dla dzieci

  Największą popularnością cieszą się produkty marki BRIO, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla całych rodzin. Zabawki tego producenta niosą dzieciom radość, pomagają rozwoju, lecz także dzięki godzinom wciągającej zabawy tworzą beztroskie wspomnienia z ich dzieciństwa. Zabawa zestawami pociągów i pojazdów BRIO świetnie rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne, a także wyobraźnię przestrzenną. Marka w swojej ofercie posiada liczne elementy, z których można zbudować naprawdę rozległy i złożony tor dla pociągów. Producent oferuje ogromną liczbę elementów niezbędnych do zbudowania toru, w tym: łączniki, mosty, wiadukty, podjazdy, przejazdy kolejowe, zakręty, wsporniki, wieże sygnalizacyjne itd. Można z nich zbudować całkiem pokaźne kolejowe miasteczko z licznymi zakrętami, przejazdami i wzniesieniami. Wachlarz dostępnych produktów obejmuje także: klasyczne lokomotywy, kolejki, wagony farmerskie, zestawy ratunkowe, czy dźwigi. Zazwyczaj elementy zestawów BRIO łączą się za pomocą magnesów. Zabawki posiadają certyfikat FSC, który gwarantuje, że pozyskując drewno do produkcji, producent zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

  Pociągi - zabawki

  Oferta sklepu obejmuje także modele wielu innych producentów, pośród których znajdą się lokomotywy i składy dedykowane jeździe po torach i po uniwersalnej, płaskiej powierzchni. Dostępne są artykuły napędzane dzięki bateriom oraz takie, które trzeba wprawić w ruch samodzielnie. Niektóre spośród nich są replikami prawdziwych pociągów, inne natomiast nawiązują do stylistyki znanej z historii i książek. Pośród dostępnych artykułów znajdą się klasyczne pociągi, składy świąteczne, a także te przypominające popularny Orient Express.

  Ładowanie...