Xi
cofnij do Pojazdy i kolejki

Kategorie

   • Zdalnie sterowane (615)

Dostępność

Zakres cenowy


Wiek

Wydawca

  Ocena

  Zabawki zdalnie sterowane

   (615 produktów)

  Robopies zdalnie sterowany

  100,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Samochód zdalnie sterowany. Mini Pixie

  72,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Dron R/C Z3 720P kamera biały

  329,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Buldożer zdalnie sterowany

  55,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Auto R/C McLaren Senna Rastar, czerwony

  213,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Dźwig zdalnie sterowany 183cm

  136,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Zdalnie sterowany pająk tarantula

  65,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Jeep wojskowy RC

  59,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Czołg USA M1A2 R/C 1:18 piaskowy

  319,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Dron R/C X26 czarny

  162,12 
  Wysyłka dzisiaj

  Dron Quadcopter X2. 2,4GHz. Carrera

  175,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Carrera RC. Mini Mario-Copter

  201,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Auta 3 RC Zygzak McQueen 14cm

  80,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Straż pożarna z dźwigiem R/C

  85,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Autobus dwupiętrowy R/C światła

  101,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Auto wyścigowe na radio

  80,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Nożyczki dla leworęcznych

  4,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Carrera RC 2,4 GHz Mini Turnator Pink

  115,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Carrera RC Team Sonic

  173,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Zabawki zdalnie sterowane

  Szeroka oferta sklepu obejmuje różnego rodzaju zdalnie sterowane zabawki dla dzieci, w tym takie, które jeżdżą, latają lub pływają. W zależności od zainteresowań naszych pociech, można wybrać odpowiedni model. Należy go także dopasować do wieku, bowiem te przeznaczone dla najmłodszych będą zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze. Będą także zaprojektowane i wykonane z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa.

  Jeżdżące zabawki zdalnie sterowane dla dzieci

  Pośród modeli, które jeżdżą znajdą się proste w budowie, niezwykle kolorowe samochody, auta ciężarowe, dla starszej grupy użytkowników będą to zdecydowanie bardziej złożone modele pojazdów wyścigowych. W sklepie dostępne są także zabawki, które designem przypominają pojazdy przyszłości oraz pojazdy kaskaderskie. Ich możliwości można testować na śniegu, w kałużach czy nawet w terenie górskim. Te modele zazwyczaj wyposażone są w napęd na cztery koła, który umożliwia jazdę nawet po wymagającym terenie.

  Latające zdalnie sterowane zabawki

  Oferta zabawek latających będzie się składała głownie z wariacji helikopterów marki Carrera. Część oferty będą stanowić niewielkie i dosyć proste modele, których przeznaczeniem jest zabawa wyłącznie w pomieszczeniach. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników świetnie sprawdzi się Quadrocopter, jednak w zależności od umiejętności można wybrać także tryb dla początkujących. Funkcja lotu 3D pozwala na efektowne powietrzne akrobacje: pętle i przewroty. Wyposażony jest w osłonę wirników chroniącą przed przypadkowymi uszkodzeniami oraz diody, ten model może być używany także na zewnątrz.

  Zabawki zdalnie sterowane dla dzieci do wody

  Sterowane motorówki świetnie sprawdzą się na spokojnych akwenach, na których dopuszczony jest użytek tego typu gadżetów. Ze względu na bezpieczeństwo nawet już trzyletnie dzieci, oczywiście pod pieczą dorosłego, mogą z nich korzystać. Motorówki zazwyczaj sterowane są radiem, potrafią osiągać bardzo wysokie prędkości i poruszać się w różnych kierunkach.

  Pozostałe sterowane zabawki

  W sklepie poza pojazdami, helikopterami i łodziami dostępne są także interaktywne roboty, które mówią po polsku, nagrywają, potrafią zmieniać głos, tańczą i same pokazują kroki, które pociecha może naśladować. Zachęcają dziecko do aktywnej zabawy, prowadzą z nim rozmowę, zadają pytania, uczą także liczyć i nazywać literki. Zazwyczaj także posiadają wiele ruchomych części, dzięki czemu poruszają głową, rękoma i nogami. Stanowią świetną propozycję także dla najmłodszych, bowiem pełnią także liczne funkcje edukacyjne. Niektóre modele posiadają także mini ekranik, na którym wyświetla się zmieniająca mimika. Tego typu zabawki doskonale wprowadzą dziecko w świat robotyki.

  Ładowanie...