Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Faber-Castell

 (195 produktów)

Faber-Castell. Temperówka

22,89 
Wysyłka dzisiaj

Flamastry Connector walizka

91,84 
Wysyłka dzisiaj

Flamastry zamek. 50 kolorów

35,99 
Wysyłka dzisiaj

Cienkopisy Grip, 10 kolorów

(okładka twarda)

20,99 
Wysyłka dzisiaj

Cienkopis Ecco Pigment

71,59 
Wysyłka dzisiaj

Grip 2001 Set 2xołówek+Temperówka Animal z gumką

(okładka blister)

17,59 
Wysyłka dzisiaj

Kredki. 12 kolorów. Faber-Castell.

(okładka twarda)

13,39 
Wysyłka dzisiaj

Kredki. 12 kolorów

13,39 
Wysyłka dzisiaj

Cienkopisy Grip. 20 kolorów

35,79 
Wysyłka dzisiaj

Kredki świecowe 4 kolory FABER CASTELL

(okładka blister)

23,99 
Wysyłka dzisiaj

Kredki ołówkowe. 24 kolory

(okładka twarda)

25,99 
Wysyłka dzisiaj

Ołówek Grip 2001/B

39,29 
Wysyłka dzisiaj

Faber-Castell

Faber-Castell to jeden z największych producentów artykułów piśmienniczych i biurowych. Należy do najstarszych firm z taką ofertą, a założył ją w 1761 r. stolarz, Kaspar Faber. Szeroki wybór materiałów do pisania, rysowania oraz malowania jest przeznaczony nawet dla najbardziej wybrednych odbiorców. Obecnie firma prowadzi aż 14 zakładów produkcyjnych, które znajdują się w 10 krajach. Oferuje swoje produkty w 120 państwach. Działalność społeczna, ekologiczna i wyjątkowe produkty przyniosły tej rodzinnej firmie wiele międzynarodowych nagród.

Faber był od początku producentem drewnianych ołówków, które nawet obecnie są ważną częścią jego oferty. Firma nie tylko wyróżniała się świetnymi produktami, ale także uczestniczyła w życiu społecznym. To jedna z pierwszych bawarskich firm, które powołały ubezpieczenia zdrowotne i system emerytalny dla pracowników. Ponadto wsparła powstanie przedszkola oraz biblioteki. W 1898 r. ród Faberów został połączony z rodem Castellów, co przyniosło również zmianę nazwy przedsiębiorstwa. W 1999 r. wydawnictwo Faber-Castell kupiło znaną amerykańską firmę Creativity for Kids, przez co siedziba przeniosła się do Cleveland w USA.

W ofercie firmy Faber-Castell znaleźć można kredki drewniane, klasyczne i artystyczne. Natomiast specjalne kredki akwarelowe umożliwiają uzyskanie dodatkowego efektu artystycznego dzięki wykorzystaniu wody. Pióra artystyczne oraz inne artykuły plastyczne zapewniają artyście wybór niemal dowolnego stylu. Natomiast znakomite ołówki klasyczne i automatyczne sprawdzają się podczas wykonywania szkiców lub notowania. Warto zwrócić uwagę również na wszechstronny Artist Pen oraz piękne notatniki, które przypominają prawdziwe książki wydawnictwa Faber-Castell.

Wyjątkowym produktem firmy, zaprojektowanym z myślą o najmłodszych użytkownikach, jest pióro Faber-Castell Scribolino. To produkt przeznaczony do nauki pisania, który ma ergonomiczne miejsce uchwytu wykonane z miękkiego materiału. Dzięki temu dziecko może ćwiczyć prawidłowe trzymania pióra. Firma opracowała również specjalny sposób wykończenia produktów, czyli Grip. Ołówki są wyposażone w miejsce o "miękkiej przyczepności".

Faber-Castell dba o środowisko naturalne. Ponad 80% drewna, które jest używane do produkcji ołówków i kredek, pochodzi z certyfikowanych plantacji FSC lub stałych gospodarstw leśnych. Ponadto producent od wielu lat prowadzi projekt zalesienia Kolumbii.

Ładowanie...