Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

ST-MAJEWSKI

 (380 produktów)
?

Kredki bambino 12 kolorów

18,79 
Wysyłka dzisiaj

Zeszyt A5 w kratkę 16 kartek My little friend 15 sztuk mix

(okładka miękka)

21,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Zeszyt A5 w linie 60 kartek Romantic

(okładka miękka)

5,29 
Wysyłka dzisiaj

Zeszyt A5 w linie 60 kartek Student's Notebook

(okładka miękka)

4,79 
Wysyłka dzisiaj

Zeszyt A5/60# laminowany mix dziewczęcy

(okładka miękka)

26,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Nożyczki szkolne

5,99 
Wysyłka dzisiaj

Kredki w oprawie drewnianej. 26 kolorów + temperówka

(okładka twarda)

50,39 
Wysyłka dzisiaj

Flamastry 12 kolorów

8,69 
Wysyłka dzisiaj

Kredki świecowe. 24 kolory

16,49 
Wysyłka dzisiaj

Paleta do farb standard

(okładka folia)

5,99 
Wysyłka dzisiaj

Pędzelki Bambino

6,49 
Wysyłka dzisiaj

Plastelina Bambino. 12 kolorów

8,19 
Wysyłka dzisiaj

Pędzelki

8,29 
Wysyłka dzisiaj

Kredki w metalowym pudełku. 24 kolory

(okładka twarda)

20,79 
Wysyłka dzisiaj

Kredki Bambino. 18 kolorów

13,39 
Wysyłka dzisiaj

Kredki w sztyfcie bambino 12 kolorów

24,29 
Wysyłka 3 dni robocze

ST-MAJEWSKI

St. Majewski to wydawnictwo obecne na rynku od 1889r. Wtedy to powstała fabryka ołówków w Pruszkowie, która była pierwszym tego typu przedsiębiorstwem na ziemiach Królestwa Polskiego. Obecnie firma zajmuje się produkcją i dystrybucją zeszytów, piórników oraz innych przyborów szkolnych. Wśród ich asortymentu można znaleźć popularne wzory plecaków oraz worków wykorzystywanych do przechowywania obuwia szkolnego. Na ich loga możemy natknąć się w niemalże każdej szkole na terenie Polski.

Wydawnictwo St. Majewski jest szczególnie popularne na rynku w okresie późnoletnim i wczesnojesiennym. Wtedy to uczniowie kompletują swoją wyprawkę szkolną, często bazując na ich produktach. Zeszyty oraz przybory szkolne, takie jak długopisy i ołówki są konieczne podczas edukacji.

Popularną i szczególnie lubianą serią wydawnictwa jest St. Right. Wyróżnia się unikalnymi, nowoczesnymi i ciekawymi wzorami, które przypadły do gustu starszym uczniom późnych klas szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Dla najmłodszych wydawnictwo przygotowało serię Bambino. Wśród ich produktów możemy znaleźć plastelinę, kredki świecowe i wiele innych przedmiotów, które są niezbędne podczas kompletowania pierwszego zestawu do przedszkola, zerówki lub wczesnych klas szkoły podstawowej.

Przedmioty wydawnictwa St. Majewski są dopasowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Kolorystyka odpowiada różnym gustom i upodobaniom młodych klientów. Jednak w ofercie można znaleźć również uniwersalne wzory, które przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Bez problemu można dobrać zestaw, na który będzie składał się plecak, worek oraz piórnik w dowolnym połączeniu kolorystycznym.

Wydawnictwo St. Majewski dostosowało typy piórników do wieku użytkowników. Najmłodsi mogą korzystać z rozkładanych przyborników. Wtedy wszystkie kredki oraz długopisy znajdują się w jednym miejscu i są doskonale widoczne. Wraz ze wzrostem dziecka, wydawnictwo proponuje piórniki typu saszetka. Umożliwiają one dobrą organizację w plecaku dziecka, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca, które jest potrzebne na książki.

St. Majewski to wydawnictwo, które przez ostatnie 130 lat rozwinęło się z niewielkiej wytwórni ołówków do jednego z największych przedsiębiorstw w Polsce zajmujących się branżą wydawniczą.

Ładowanie...