Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Spider-Man

 (6 produktów)

Teczka z rączką. Walizeczka. Spider-Man

Spider-Man

30,79 36,00 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Spider-Man i Czarna Kotka. Zło, które ludzie czynią. Marvel Classic

(okładka twarda)

Marvel Classic, Spider-Man

47,19 69,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Zeszyt A5/32K. Linia potrójna. Spider-Man

Spider-Man

14,49 16,13 zł −10%
Wysyłka 24 godziny

Organizer tekturowy na biurko. Spider-Man

Spider-Man

7,19
Wysyłka 24 godziny

Zeszyt A5/32K. Linia. Spider-Man

Spider-Man

26,49 33,70 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

Zeszyt A5/32K. Kratka. Spider-Man

Spider-Man

26,39 39,64 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Spider-Man

Spider-Man to superbohater znany z komiksów wydawnictwa Marvel. Postać została stworzona przez Stana Lee (scenariusz) i rysowników Steve'a Ditko i Jacka Kirby'ego.

Jest to superbohater, z którym może utożsamiać się czytelnik i jako taki został stworzony. Jego wspaniałe moce nie powodują, że nie ma w życiu problemów. Za dnia żyje jako normalny człowiek, Peter Parker, który musi zmagać się z codziennością, opiekować krewnymi, ma wrednych kolegów. A jednocześnie wziął na siebie ciężkie brzemię pilnowania bezpieczeństwa na ulicach Nowego Jorku. Spider-mana poznajemy, kiedy jest jeszcze nastolatkiem, przytłoczonym wszystkim, co zdarzyło się w jego życiu i wielką odpowiedzialnością, która na niego spadła. Mimo swojej nadludzkiej siły i zręczności, umiejętnościom walki wręcz i wysokiej inteligencji, a także pajęczym zmysłom i innym darom, jakie uzyskał po ukąszeniu przez jadowitego pająka, jest przecież zwykłym chłopakiem, który przeżywa pierwszą miłość, zyskuje i traci przyjaciół.

Opowieści o Spider-Manie ukazują się od 1962 roku. Na bazie komiksów powstały też seriale animowane i fabularne oraz filmy fabularne i animowane, również w ramach Marvel Cinematic Universe.

Seria Spider-Man wydana w 2019 roku przez Egmont zawiera zbiór najpopularniejszych, klasycznych przygód tego - jednego z najważniejszych - superbohaterów uniwersum Marvela. Są to starannie wyselekcjonowane tytuły, które przyniosły Człowiekowi Pająkowi popularność lata temu i sprawiły, że wciąż wydawane są jego nowe przygody, nigdy nienudzące się wielbicielom komiksu. Spider-Man ponownie zmierzy się z szeregiem niebezpiecznych złoczyńców, w tym z dobrze znanymi już fanom komiksu czarnymi charakterami, takimi jak Hobgoblin, Lizard czy Ghost Rider. Również i tym razem będzie musiał podołać ciężkim wyzwaniom, takim jak rozwikłanie tajemnicy zagadkowych zaginięć bezdomnych na Manhattanie, czy… przymusowa współpraca z Wolverine’em.

Autorami scenariuszy historii są Fabian Nicieza, Todd McFarlane, Rob Liefeld, a ilustracji Rob Liefield i Todd McFarlane.

Opowieści o Spider-Manie zostały przetłumaczone przez Bartosza Czartoryskiego. Albumy mają twardą oprawę i wspaniałą kolorystykę oraz jakość druku.

Ładowanie...