Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Nick Spencer

   (11 produktów)

  Powrót do korzeni. Amazing Spider-Man. Tom 1

  (okładka miękka)

  35,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Preludium nieskończoności. Avengers. Tom 3

  Jonathan Hickman, Nick Spencer

  (okładka zintegrowana)

  29,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Zielony Goblin powraca. Amazing Spider-Man. Tom 10

  (okładka miękka)

  43,29 
  Dostępne od 08.03.2024

  Za kulisami. Amazing Spider-Man. Tom 5

  Nick Spencer

  (okładka miękka)

  41,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Dranie i łajdacy. Amazing Spider-Man. Tom 8

  Nick Spencer, Ryan Ottley, Iban Coello

  (okładka miękka)

  41,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Pokolenia

  54,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Steve Rogers. Kapitan Ameryka. Tom 2

  Donny Cates, Nick Spencer, Andres Guinaldo

  (okładka miękka)

  54,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Ant-Man. Druga szansa. Marvel Now!

  Nick Spencer, Ramon Rosanas

  (okładka miękka)

  27,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Nick Spencer

  Nick Spencer jest autorem komiksów i byłym politykiem, najlepiej znanym z autorstwa ilustracji do serii "Morning Glories", współpracy z artystą Stevem Lieberem przy serialach komediowych "Superior Foes of Spider-Man" i "The Fix" oraz trzyletniego wydania Marvela "The Amazing Spider - Human". Jest również autorem kontrowersyjnego komiksu o Kapitanie Ameryka, która rozpoczęła się od "Captain America: Sam Wilson". Historia kontynuowana była w "Captain America: Steve Rogers" i zakończyła się crossoverem w 2017 roku "Secret Empire".

  Będąc jeszcze na studiach, Spencer napisał kilka próbnych historii dla Marvela wkrótce po uruchomieniu wydawnictwa Marvel Knights w 1998 roku. Jednak nie zostały one przyjęte, w związku z czym Spencer związał się z polityką. Dwukrotnie kandydował do rady miejskiej Cincinnati, pracował także dla demokratycznego polityka.

  Po tym, jak Spencer przeniósł się do Nowego Jorku, z powodzeniem zaprezentował próbkę swojej twórczości Jimowi Valentino w Image Comics, tym razem zaproszono go do działania w ramach tego wydawnictwa. Pierwsze wydanie "Existence 2.0" zostało wydane w lipcu 2009 roku, jego kolejna część, zatytułowana "Existence 3.0" została wydana w listopadzie.

  Już w styczniu 2010 r. portal Newsarama uznał Spencera za jednego z dziesięciu twórców, których należy obserwować w nadchodzącym roku.

  We wrześniu 2010 roku Spencer zadebiutował w "Wielkiej Dwójce" cyklu Jimmy'ego Olsena, który pojawił się w Action Comics i zawierał komiksowy debiut postaci Chloe Sullivan z serialu telewizyjnego "Smallville". Podczas Emerald City Comic Con 2011 ogłoszono, że Spencer podpisał ekskluzywny kontrakt z Marvelem, który pozwoliłby mu kontynuować pisanie swoich istniejących tytułów zarówno w DC, jak i Image, był to ogromny przełom w jego karierze.

  Jest autorem lub współautorem serii komiksowych: "Amazing Spider-Man", "Avengers", "Kapitan Ameryka", "Tajne imperium", "Pokolenia" czy "Ant-Man".

  Ładowanie...