Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Rob Liefeld

   (3 produktów)

  Spider-Man

  (okładka twarda)

  103,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Rob Liefeld

  Rob Liefeld to legendarny wręcz twórca komiksowy, który już w wieku 18 lat zaczął współpracować jednocześnie z DC i Marvelem. Jego twórczość szybko stała się rozpoznawalna na całym świecie, wpływając na wielu innych artystów. Pracował nad popularnymi postaciami komiksowymi, prezentując chociażby przygody Deadpoola lub X-Force. Zwłaszcza seria o X-Force była dla autora ogromnym sukcesem, zajmując drugie miejsce na liście najlepiej sprzedających się komiksów. Dzięki temu twórca mógł założyć razem ze swoim zespołem słynne wydawnictwo Image Comics.

  W latach dziewięćdziesiątych Marvel poprosił Roba Liefelda o odświeżenie wizerunku Avengers i Kapitana Ameryki. "Heroes Reborn" było fantastycznym sukcesem. Od tej pory to główne znaki rozpoznawcze Marvela, które szybko zaczęły docierać do świata filmu. Rob Liefeld wciąż pracuje nad swoimi bohaterami oraz komiksowymi światami, ciesząc się z niesamowitej popularności, jaką jego pomysły osiągnęły w komiksie, kinie, animacji i wirtualnej rozrywce.

  "Deadpool Classic" - znajdziesz tu najważniejsze przygody niezwykłego najemnika, Deadpoola. Zawiera wczesne opowieści o superbohaterze, w tym jego pierwszy występ w serii o Nowych Mutantach. To wspaniała okazja, by dokładnie poznać początki historii tej postaci, która stała się popularna na całym świecie.

  Ładowanie...