Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Ty Inc.

 (302 produktów)

Ty Puffies. Tabitha. Żółty kot

17,59 
Wysyłka dzisiaj

Beanie Boos Reagan. Różowy Kot 15cm

28,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Beanie Boss Oakie. Szop szary 15 cm

26,69 
Wysyłka dzisiaj

Tremor. Cekinowy Dinozaur 24cm

29,99 
Wysyłka dzisiaj

Ty Puffies Prince. Niebieski Husky

17,19 
Wysyłka dzisiaj

Beanie Boos Waddles. Pingwin

23,39 
Wysyłka dzisiaj

Maskotka Lemur. Beanie Boos

24,49 
Wysyłka dzisiaj

Beanie Balls. Mystic czarny kot

17,19 
Wysyłka dzisiaj

Beanie Babies Ying. Panda. 15 cm

26,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Boos Nightcap - biały duch 15cm

24,49 
Wysyłka dzisiaj

Szary Kotek

17,19 
Wysyłka dzisiaj

Beanie Boos Squeaker. Myszka z serem

24,49 
Wysyłka dzisiaj

Beani Babies Bumper. Jeż 15 cm

25,07 
Wysyłka dzisiaj

Ty Inc.

Ty Inc. jest światowej sławy producentem zabawek dla dzieci, jego niepowtarzalne maskotki podbiły serca dzieci na całym świecie. Urocze, miękkie i z wielkimi, błyszczącymi oczami stały się pragnieniem wielu dzieci, a ich doskonała jakość i staranność wykonania przekonała do firmy całą rzeszę rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci miały wszystko, co najlepsze.

Sztandarową zabawką firmy Ty Inc. jest seria maskotek Beanie Boos. Te pluszaki zostały wydane po raz pierwszy w 2009 roku i są dostępne w kilku rozmiarach - regularnym (15cm), średnim (33cm) oraz dużym (40cm). W 2018 roku Ty Inc. wypuściło nową kolekcję pluszowych Beanie Boos o nazwie Flippables, która łączy oryginalną estetykę Beanie Boos z połyskującymi cekinami, które można odwracać na drugą stronę.

Kolejną popularną serią zabawek są maskotki Ty Puffies. To zabawne, wprost stworzone do podrzucania, kuleczki z pluszowego puchu. Z ogromnymi błyszczącymi oczami i błyszczącymi akcentami na uszach i stopach, pluszowe kulki Ty Puffies aż proszą się o przytulanie i zabawę w szybką grę w podrzucanie lub łapanie.

W ofercie firmy Ty Inc. można znaleźć również kolorowe i sympatyczne zwierzęce zawieszki. są dostępne we wszystkich ich ulubionych postaciach Beanie Boos i Beanie Babies. Każde zwierzątko dostępne jest w niewielkim rozmiarze z plastikowym łącznikiem, idealnym do przyczepienia pluszaka do wszystkich rzeczy.

Poza zabawkami oferują różne, atrakcyjne produkty, na przykład zwierzęce kapcie dla dzieci. Kapcie w kształcie zwierzątek Ty Inc. są wykonane z miękkiego pluszowego materiału, a jednocześnie mają błyszczące oczy, jasne i zachęcające kolory, a niekiedy błyszczące, dwustronne cekiny, jak u wszystkich pluszaków Ty Inc. Sprawdzają się idealnie, jako obuwie domowe dla małych, dziecięcych stóp.

Zabawki firmy Ty Inc. to nie tylko kolorowe i fikuśne maskotki z wielkimi oczami, ale też klasyczne zabawki. Powstały z myślą o wszystkich dzieciach, które chciałyby poczuć się, jakby były właścicielami żywych zwierząt - psów, kotów, a nawet żyraf.

Ładowanie...