Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Punisher

 (8 produktów)

Punisher Max. Tom 8

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Punisher Max. Tom 1

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Punisher Max. Tom 10

(okładka twarda)

5/5
80,79 119,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Punisher Max. Tom 5

(okładka twarda)

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Punisher Max. Tom 9

(okładka twarda)

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Punisher Max. Tom 4

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Punisher & Taskmaster. Marvel. Crisis Protocol

137,29 149,95 zł −8%
Wysyłka 3 dni robocze

Punisher Max, Tom 3

(okładka twarda)

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Punisher

Bohatera z czaszką na piersi, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To Francis Castle, były żołnierz Marines, weteran z Wietnamu, czyli tytułowy Punisher (z angielskiego „wymierzający karę”). Jak to się stało, że z przykładnego żołnierza stał się mścicielem? To bardziej skomplikowana historia.

Podczas jednej z przepustek Frank znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Razem z rodziną wybrał się na piknik do Central Parku, gdzie stali się świadkami egzekucji informatora przeprowadzonej przez mafię. Oczywiście przestępcy nie mogli nikogo zostawić przy życiu, więc zastrzelili całą rodzinę oraz Francisa (tak im się przynajmniej wydawało). On jednak przeżył, a jego głównym celem życia stała się zemsta. Wziął on prawo we własne ręce i wymierzył sprawiedliwość zabójcom swojej rodziny. Zauważył także, że system kuleje, a bandyci, którzy trafiają do więzienia, zazwyczaj mają wysoko postawionych znajomych i błyskawicznie wychodzą na wolność. Dlatego też zmieniając się w Punishera, zabrał się za innych zbrodniarzy. Sam jest prokuratorem, sędzią i katem. W związku z tym, że nigdy nie dochodzi do procesów zabijanych przez niego gangsterów, w świetle prawa to on jest prawdziwym mordercą.

Szkolenie Marines sprawiło, że doskonale posługuje się różnego rodzaju bronią, doskonale walczy wręcz, a także potrafi przeniknąć niezauważony na teren wroga. Porwania, wymuszenia i tortury to klasyczne zagrywki Karzącego mściciela.

Komiksy o Punisherze przesiąknięte są przemocą, która jest nieodzownym elementem życia Punishera, dlatego też seria „Punisher Max” to komiksy przeznaczone dla dorosłego czytelnika.

Najpopularniejsze zeszyty z serii to:

  • „Punisher Max. Tom 1” to pierwsza część przygód słynnego antybohatera, pełna mroku i przemocy. Podczas wymierzania sprawiedliwości ściąga na siebie uwagę nie tylko mafii, ale i CIA. Czy propozycja nie do odrzucenia złożona przez Micro pomoże mu wyrwać się z kłopotów?

  • „Punisher Max. Tom 7” to zestaw opowieści, które pozwolą bardziej poznać Franka. Narracja prowadzona przez innych uczestników Wojny w Wietnamie przestawia pierwsze kroki na polu walki i przechodzi od debiutującego pułkownika do nieustraszonego dowódcy oddziału.

Ładowanie...