Xi
 » Książki  » Komiksy  » Komiksy o superbohaterach

Frank Castle od lat okazyjnie pojawiał się w opowieściach o wielkich superbohaterach Marvela. Teraz przyszedł czas, by im dorównał. Mściciel, doskonale znany fanom Marvela, otrzymał wreszcie osobną serię, rozpoczynając własną komiksową drogę. Chociaż ta opowieść ma swój początek w więzieniu, walka szybko przenosi się na nowojorskie ulice, a gangsterzy, zabójcy i handlarze narkotyków nie mogą odtąd spać spokojnie. Frank Castle rozpoczyna bowiem swoją długą misję, wypowiadając prawdziwą wojnę wszystkim niegodziwcom, przez których cierpią niewinni. Odkryj początek wyprawy tego wyjątkowego bohatera!

"Krąg krwi. Punisher Epic Collection" to wydanie zbierające w jednym miejscu kilka opowieści o słynnej postaci Marvela. Scenariusze napisali Steven Grant, Jo Duffy, Mike Baron i Ann Nocenti. Z pewnością fani Marvela łatwo rozpoznają te nazwiska. Natomiast rysunki przygotowali znani ilustratorzy, Mike Zeck, Mike Vosburg, Klaus Janson, Dave Ross, Whilce Portacio, John Romita Jr. oraz Jorge Zaffino. W tym wydaniu znajdziesz przygody z lat 1986-1988, czyli "Punisher" (1986) #1-5, "Punisher" (1987) #1-10 i "Daredevil" #257. Ponadto umieszczono tu powieść graficzną "Marvel Graphic Novel: Punisher - Assassin's Guild".

"Krąg krwi. Punisher Epic Collection" to również świetna okazja dla nowych fanów komiksów, by odkryć opowieści o znanym mścicielu. Samotny bohater przemierza ulice wielkich miast, próbując wymierzyć sprawiedliwość okrutnym gangsterom. Po stracie brutalnie zamordowanej rodziny napędza go jedynie pragnienie zemsty. Nie ma nic do stracenia i dlatego staje się ogromnym wyzwaniem dla przestępców. Ta postać jest zupełnie inna od typowych superbohaterów. Nie ma supermocy, a także nie można uznać jej za wcielenie prawa. Frank Castle po prostu próbuje na swój sposób odpłacić zbrodniarzom za to, co uczynili. Przygody tego bardzo nietypowego bohatera Marvela są przeznaczone dla dorosłych odbiorców.

Marvel Comics powraca w Epic Collection, prezentując opowieści o swoich najsłynniejszych postaciach. Jeden z najważniejszych wydawców komiksów powraca teraz do wyjątkowego bohatera, jakim pozostaje Frank Castle. Komiksy o mścicielu walczącym z gangsterami zostały również zekranizowane, a postać ta jest obecnie bardzo łatwo rozpoznawana nie tylko przez fanów Marvela, chociaż bardzo obiega od typowego wizerunku komiksowego superbohatera.

Poznaj kategorie "Komiksy" i "Komiksy o superbohaterach", gdzie znajdziesz najwspanialsze wydania Marvela!

  • Tom 2 - Krąg krwi. Punisher Epic Collection
Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Adriana B.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Krąg krwi. Punisher Epic Collection to super pozycja dla każdego, kto lubi takie klimaty. U mnie na pewno nie skończy się na jednorazowej lekturze. Niecierpliwie czekam na kolejne pozycje z tej serii. Polecam.

Wanda P.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 27-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Krąg krwi. Punisher Epic Collection  to moje pierwsze zetknięcie z tym bohaterem i na pewno nie ostatnie. Książka jest genialnie napisana, świetna kreska i naprawdę mega wciągająca fabuła. Pewnie jeszcze nie raz nie dwa do niej wrócę. 

Diana B.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 23-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Krąg krwi. Punisher Epic Collection  to must have dla każdego miłośnika tego bohatera. Sporo akcji, świetne dialogi, super kreska. Nic dodać, nic ująć, polecam.

Dostawa

3291297
Ładowanie...