Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Doug Braithwaite

 (3 produktów)

Punisher. Tom 1

5/5
87,50 129,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Punisher Max. Tom 2

5/5
58,67 89,99 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Bloodshot USA

(okładka miękka)

45,03 59,00 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Doug Braithwaite

Doug Braithwaite jest jednym z najbardziej znanych artystów komiksowych. Pochodzi z Wielkiej Brytanii i jest autorem komiksów znanych na całym świecie.

Jednym z nich jest popularny "Punisher", który w 2021 roku został wydany pod szyldem Marvel Comics, czyli jednaj z dwóch najbardziej popularnych wytwórni komiksowych. To świadczy o niebywałym talencie autora oraz jego zdolnościach do tworzenia ciekawej akcji oraz kreowania postaci na podstawie rysunków komiksowych.

Dziedzina sztuki, jaką jest komiks, jest bardzo trudna. Wymaga od autora, aby całą koncepcję swojego dzieła przedstawił za pomocą obrazów oraz wypowiedzi. Nie pojawiają się różnorodne opisy, jakie są pomocne w prozie. Dlatego autorzy komiksów są szczególnie doceniani w branży.

Inną książką, której Doug Braithwaite jest autorem jest "Bloodshot USA", wydana nakładem wydawnictwa KBOOM. To 140 stron znakomitego komiksu, który doceni każdy, kto interesuje się metodami zbrojeniowymi Stanów Zjednoczonych oraz mitami, jakie narastają wokół nich. Autor przedstawia wizję państwa rodem z filmy science fiction.

Dzięki rozbudowanym dialogom oraz doskonałej kresce, jaką widzimy w komiksach, Braithwaite stał się jednym z najbardziej popularnych grafików na świecie oraz ma możliwość współpracy z wieloma wydawnictwami.

Ładowanie...