Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Matematyka

 (14 produktów)

Matematyka 2. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony

4/5
43,03 49,90 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy

5/5
28,32 33,00 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Matematyka. Analiza matematyczna. Część 2

43,42 49,00 zł −11%
Wysyłka 2 dni robocze

Matematyka. Część 2. Podręcznik dla zasadniczych szkół zawodowych

(okładka miękka)

34,76 38,90 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Matematyka

Seria, dzięki której polubisz matematykę!

"Matematyka" to seria podręczników i zbiorów zadań opracowanych w nowoczesnej formie, wychodzących naprzeciw wymaganiom współczesnych szkół. Dzięki nim uczeń może ćwiczyć w domu, przygotowując się do sprawdzianów lub egzaminów. Wybierając podręcznik zgodny z podstawą programową, szczegółowo poznajesz zagadnienia omawiane na lekcjach matematyki. Wyróżnione odpowiednimi kolorami miejsca zawierają niezbędną wiedzę teoretyczną, jednak tak ułożoną, by nie przytłaczała oraz nie utrudniała wykonywania zadań.

Książki zostały opracowane w taki sposób, by docierać do młodego odbiorcy. Przykłady wzięte z codziennego życia ułatwiają wyobrażenie sobie wyjaśnianego zagadnienia. Ponadto często prezentowane są różne opcje rozwiązywania wybranego zadania, aby umożliwić uczniowi wybór najlepszej dla niego metody. Seria "Matematyka" znakomicie porządkuje wiedzę, pomaga w zapamiętaniu najważniejszych twierdzeń i zachęca do ćwiczenia oraz poznawania niesamowitego świata matematyki. Warto zwrócić uwagę również na praktyczne zbiory zadań, dobrze uzupełniające podręczniki. Są znakomitym wsparciem dla nauczyciela. Dzięki nim można wybierać najlepsze przykłady ćwiczeń przeznaczonych na lekcje, zgodnych z wymaganiami egzaminacyjnymi. Poziom trudności dopasujesz łatwo do potrzeb swojej klasy, a na końcu rozdziału znajdziesz propozycję testu, dzięki któremu sprawdzisz umiejętności uczniów.

W serii "Matematyka" znajdziesz materiały:

Dzięki serii tych praktycznych podręczników możesz swobodnie uczyć się z myślą o sprawdzianach i egzaminach. To opracowane w nowoczesny sposób książki, które mają docierać do młodzieży, a także odpowiadać wymaganiom stawianym przez szkolną podstawę programową. Przygotowane przez znakomitych matematyków, ułatwiają zrozumienie skomplikowanych zagadnień oraz zastosowanie złożonych twierdzeń podczas obliczeń. Odkryj piękno niesamowitego świata liczb i przekonaj się, że matematyka wcale nie musi być bardzo trudna!

Ładowanie...