Xi
cofnij do Klasa 6

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do biologii - klasa 6 - szkoła podstawowa

    (8 produktów)

   Podręczniki do biologii dla klas 6 zawierają informacje związane głównie ze światem zwierząt, bowiem to jest główna tematyka, na której będą skupiały się lekcje w całej 6 klasie. Uczniowie poznają szczegółowo grupy zwierząt kręgowych i bezkręgowych, ich uwarunkowania i przystosowanie do życia w środowisku.

   Najtańsze i najchętniej wybierane podręczniki do biologii dla klasy 6

   Oferta naszego sklepu obejmuje wydawnictwa, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością oraz ogromnym zaufaniem nauczycieli oraz uczniów. Pośród nich znajdują się: GWO, WSiP i Nowa Era. Ich książki charakteryzuje przemyślany układ, szata graficzna, która ułatwia skupienie na najważniejszych treściach oraz wyłącznie aktualna zawartość, które jest na bieżąco dostosowywana do wymagań podstawy programowej, jeśli ta się zmienia. Warto pamiętać, że o ile nauczyciel nie zaleci inaczej, w klasi 6 uczniowie kontynuują serię podręczników rozpoczętą w latach poprzednich. 

   Puls życia do 6 klasy - popularna propozycja od wydawnictwa Nowa Era


   W podręczniku “Puls życia” zostaną poruszone wszystkie najważniejsze zagadnienia, których wymaga program biologii dla klas 6. Będą to kolejno: świat zwierząt ogólnie, etapy od parzydełkowców do pierścienic, stawonogi i mięczaki, kręgowce zmiennocieplne i kręgowce stałocieplne. Czyli cały świat zwierząt omówiony w kolejności od tych najprostszych do tych o najbardziej skomplikowanej budowie. 

   Nowa Era to wydawnictwo, które słynie z przemyślanego układu nie tylko samej treści, ale także całej szaty graficznej. Zdjęcia i ryciny mają jak najlepiej zobrazować poruszany temat, jednak nie odciągają przy tym uwagi od najważniejszych informacji, które każdy uczeń powinien zapamiętać z konkretnej lekcji. Warto zaznaczyć, że do książki można dokupić dedykowany zeszyt ćwiczeń, to właśnie zawarte w nim zadania odpowiadają za skuteczne utrwalenie wiedzy.


   Ładowanie...