Xi
 » Podręczniki szkolne  » Szkoła podstawowa  » Klasa 6
cofnij do Klasa 6

Kategorie

    • Religia (22)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do religii - klasa 6 - szkoła podstawowa

    (22 produktów)

   Jezus nas zbawia. Podręcznik do nauki religii dla klasy VI

   (okładka miękka)

   39,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Pakiet: Jezus Chrystus nas zbawia. Klasa 6. Podręcznik / Zeszyt ćwiczeń

   (okładka miękka)

   32,78 
   Wysyłka 24 godziny

   Podręcznik do religii klasa 6 - najlepsze ceny w Tantis.pl

   Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszej księgarni: oferujemy szeroki wybór podręczników do religii do 6 klasy, wydanych z pełną dbałością o szczegóły i w pełni zgodnych z aktualną podstawą programową. W obiegu znajduje się wiele tytułów, przygotowanych przez katolickie wydawnictwa specjalizujące się w działalności edukacyjnej; bez względu jednak na to, którego podręcznika szukasz, znajdziesz go u nas - w dodatku w bardzo przystępnej cenie!

   Książki do religii klasa 6 - najpopularniejsze tytuły 

   Szóstoklasiści korzystają z reguły z kolejnych tomów serii podręczników, które towarzyszyły im już w poprzednich latach nauki. Wśród najczęściej poszukiwanych przez naszych klientów tytułów znajdują się m.in. “Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno 6” wydawnictwa Jedność, “Jezus nas zbawia 6” wydawnictwa Księgarnia Św. Wojciecha Edukacja, “Chrystus naszym Zbawicielem 6” Wydawnictwa i Drukarni Świętego Krzyża lub “Jezus Chrystus nas zbawia” Wydawnictwa Diecezjalnego i Drukarni w Sandomierzu.

   Ćwiczenia do religii - klasa 6

   Wiele z dostępnych podręczników dostępnych jest w zestawach z zeszytami ćwiczeń do religii do klasy 6, przydatnych zarówno na samych lekcjach, jak i w samodzielnej pracy w domu. Rozwiązywanie ćwiczeń pokazuje zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce, zachęca do głębszego namysłu nad tematami zajęć i pomaga wynieść z nich wartościowe dla siebie wnioski. Aby zapewnić naszym klientom większy komfort zakupów oraz korzystne ceny, umożliwiamy zakup komplementarnych podręczników i zeszytów ćwiczeń w pakietach.


   Ładowanie...