Xi
cofnij do Zwierzątka

Kategorie

        • Misie pluszowe

Zakres cenowy


Ocena

Misie pluszowe

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Misie pluszowe

Pluszowe maskotki to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych i ponadczasowych zabawek, która w pewnym momencie życia stanowiła cały świat dla każdego małego człowieka. Na czym polega ich czar? Są miękkie, lekkie, niewielkich rozmiarów, z prostym pyszczkiem, na którym łatwo dostrzec oczy, nosek i usta. Najczęściej pachną domem i towarzyszą przy każdej niemal drzemce, a to wystarczy, by maluch przyzwyczaił się do obecności ulubionego pluszowego misia. Ukochany pluszak staje się towarzyszem pierwszych zabaw i przygód, pomaga także oswoić tęsknotę za rodzicami, a także z czasem uczy samodzielnej zabawy. Oferta sklepu wychodząc naprzeciw maluchom o różnych wymaganiach posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt różnych modeli pluszowych misiów. Różnią je rozmiary, kolory, waga, a także wygląd pyszczka.

Tradycyjne pluszowe misie

Szeroki asortyment sklepu obejmuje modele, która posiadają wszystkie cechy idealnego pluszowego misia. W zależności od wieku maluszka, można wybrać dla niego odpowiednią maskotkę. Ich rozmiary wahają się od 20 do 40 cm. Warto zwrócić uwagę, aby miś swoim wzrostem nie przytłaczał dziecka, powinien być wystarczająco duży, by dawać poczucie bezpieczeństwa, lecz na tyle podręczny, by mógł wszędzie towarzyszyć maluchowi. Zabawki są także zróżnicowane pod kątem struktury, część będzie raczej wiotka i lekka, a pozostała grupa sztywna i ciężka, wtedy zazwyczaj także misie różni pozycja, niektóre będą siedziały, a inne leżały lub swobodnie opadały. Misie posiadają charakterystyczne malutkie oczka, mocno zarysowany nosek oraz usta, u niektórych modeli schowane pod warstwą pluszu, u niektórych zaakcentowane w formie uśmiechu.

Maskotki misie

W ofercie dostępne są także modele misiów, które swoim wyglądem przypominają realnie żyjące zwierzęta. Posiadają one więcej rzeczywistych cech charakterystycznych dla różnych gatunków. Wielbiciele niedźwiedzi będą mogli wybierać spośród pand, niedźwiedzi polarnych, koali, dostępne są także pluszowe dziki, morsy, jeże i króliczki. Prym pośród pluszowych postaci wiedzie marka Trudi, która znana jest z produkcji maskotek wysokiej jakości, które świetnie odwzorowują postaci z bajek, zwierzęta, a także baśniowe stwory, takie jak smoki czy jednorożce. Ciekawą propozycję stanowią pluszaki zaprojektowane wspólnie w fundacją WWF, które odwzorowują zagrożone gatunki, w tym niedźwiedzia polarnego. Warto podkreślić, że to właśnie z produkcji i sprzedaży maskotek fundacja także pozyskuje środki na ratowanie zagrożonych gatunków zwierząt.

Misie przytulanki dla dzieci

Co kilka lat powraca moda na niewielkie gadżety i maskotki, które można przymocować do plecaka, piórnika czy kluczy. Aktualnie także są niezwykle popularne, dlatego w ofercie sklepu wybierać można spośród licznych malutki pluszaków, które mogą towarzyszyć dziecku na każdym kroku. W kategorii pluszaków breloków prym wiedzie marka Ty Inc., która w swojej ofercie posiada dziesiątki miniaturowych zwierzaków, w tym także wiele misiów. Przez wzgląd na wyjątkową puszystość oraz okrągłe kształty, także te niewielkie zabawki mogą z powodzenie pełnić rolę przytulanek, również dla starszych dzieci. Ponieważ zostały wyposażone w dodatkowy uchwyt, z łatwością można je przymocować.

W przypadki każdej ulubionej przytulanki należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. W przypadku, kiedy miś jest ulubionym towarzyszem niemowlaka nie powinno się go za często prać, bowiem traci swój zapach, który jest ogromną zaletą dla malucha i mocno go uspokaja. Warto także pamiętać, aby pilnować ulubionej przytulanki, bowiem jej utrata może być dla pociechy prawdziwą tragedią, nierzadko dziecko z maskotką łączy bardzo silne przywiązanie.

Ładowanie...