Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Pchacze, jeździki dla dzieci

 (11 produktów)

Little tikes Chodzik i stół aktywności 3 w 1

184,99 235,35 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

Chodzik - Pchacz Gawędziarz VTECH

271,79 299,98 zł −9%
Wysyłka 24 godziny

Pchacz edukacyjny z pianinkiem pomarańczowo-zielony

161,19 182,90 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Fisher-Price Interaktywny Chodzik Zebra DPL53 p2 MATTEL

164,19 170,91 zł −4%
Wysyłka 24 godziny

Kolorowy pchacz edukacyjny dla dziecka

150,69 170,90 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Smily Play - Chodzik rośnij ze mną

164,99 183,22 zł −10%
Wysyłka 24 godziny

John Deere kosiarka z dźwiękami TOMY

4/5
133,49 135,17 zł −1%
Wysyłka 24 godziny

Chodzik pchacz: zwierzątka liczby figury

221,99 251,90 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Pchacze dla dzieci

Ten sprzęt świetnie sprawdzi się jako dodatkowa podpora dla dziecka, pod warunkiem, że pociecha ma prawidłową postawę. Podczas wyboru pchacza czy chodzika należy zwrócić szczególną uwagę na prędkość sprzętu. Powinien on faktycznie wymagać pchnięcia przez malucha, a nie tylko oparcia się o niego czy delikatnego dotyku, ważne aby pchacz stawiał opór. Warto także zwrócić uwagę na ułożenie stópek maluszka oraz jego tułowia. Najważniejsze jednak, by zaufać swojemu instynktowi, bo przecież rodzice znają swoją pociechę najlepiej. Uznając, że pchacz będzie trafionym sprzętem dla malucha, można wybierać spośród modeli bardzo prostych, które stanowią wyłącznie podporę lub tych bardziej złożony, posiadających dodatkowe funkcje.

Pchacze dla niemowląt

Najszerszy wachlarz produktów oferuje marka Fisher-Price, pośród artykułów znajduje się Pchacz-Jeździk, który łączy w sobie wiele funkcji i zapewni mnóstwo wesołych przygód. Służy do spacerowania, pchania i jeżdżenia, a co ważne, „rośnie” wraz z dzieckiem. Wyposażono go także w mięciutkie, sprężyste siedzenie oraz światełka i dźwięki, które zachęcają najmłodszych do aktywności. Gdy maluch naciska przyciski lub obraca wałeczkiem, słyszy wesołe piosenki i wypowiedzi, w tym o kolorach, literkach, liczeniu od 1 do 10, chodzik pełni więc także dodatkową funkcję edukacyjną. Korzystając z takiego sprzętu dziecko ćwiczy równowagę i koordynację ruchową, bawiąc się na siedząco, chodząc, podskakując i jeżdżąc niczym na kucyku.

Jeździki dla dzieci

Jeździki umożliwiają najmłodszym przemieszczanie się w nieco inny sposób. To świetny pomysł, kiedy maluch już samodzielnie siedzi, a nadal nie potrafi chodzić, nawet w podporze. Jeździki to zazwyczaj niewielkie imitacje pojazdów, między innymi samochodów czy skuterów. Niektóre z modeli przybierają postać zwierząt, w tym: biedronki, krówki, zebry czy kucyka. Mogą służyć także jako pchacze, a więc można z nich korzystać także wtedy, kiedy maluch będzie potrafił stanąć na nogach. Wiele z dostępnych modeli to świetne zabawki interaktywne, z który można korzystać na siedząco lub na stojąco. Dziecko może korzystać z dodatkowych funkcji i przerzucać stronę książeczki lub naciskać podświetlane przyciski i poznawać alfabet oraz cyferki w ramach radosnych piosenek do wspólnego śpiewania. Kiedy pociecha zaczyna już naukę chodzenia, wygodne uchwyty i solidne podstawy jeździków dodadzą mu pewności podczas stawiania pierwszych kroków. Rozbudowane modele dostępne w naszym asortymencie wyposażono także w całe mnóstwo radosnych komunikatów, melodii i piosenek, które zachęcają do dalszego ruchu i sprawiają, że dziecko pewniej poczuje się na własnych nogach. Stanie, chodzenie i sięganie rozwija sprawność ruchową dziecka, a wyraziste kolory, muzyka, światełka i wykończenie przyciągają jego uwagę i pomagają rozwijać najważniejsze zmysły.

Pchacz dla dziewczynki i pchacz dla chłopca

Producenci pchaczy, jeździków oraz chodzików kładą nacisk przede wszystkim na funkcje takiego sprzętu oraz na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników, zwłaszcza, że większość modeli przeznaczona jest już dla dziewięciomiesięcznych dzieci, korzystać z nich mogą aż do trzeciego roku życia. Pchacze wyposażone w szereg dodatków edukacyjnych świetnie sprawdzą się zarówno jako zabawką dla chłopców, jak i dziewczynek. Linie produktów są ujednolicone pod względem kolorystyki oraz budowy, dlatego zagwarantują zabawę bez względu na zainteresowania maluchów. Szeroki wachlarz produktów pozwala dobrać idealny model dla każdego maluszka. Warto pamiętać, że dostępne pchacze czy chodziki różnią głównie funkcje i rozmiary, na nie należy więc zwracać szczególną uwagę. Dodatki edukacyjne, zwłaszcza te rozwijające mowę dostępne są w języku polskim.

Ładowanie...