Xi
 » Api Papi

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Api Papi

   (13 produktów)

  Podświetl i Odkryj. Ludzkie ciało

  (okładka twarda)

  27,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Podświetl i Odkryj. Dinozaury

  (okładka twarda)

  27,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Naturalnie Montessori

  31,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Na placu budowy. Podświetl i Odkryj

  (okładka twarda)

  27,29 
  Wysyłka dzisiaj

  W małej główce WIELKA MOC. 25 ćwiczeń MINDFULNESS

  (okładka twarda)

  29,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Na farmie. Podświetl i Odkryj

  (okładka twarda)

  28,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Sherldog Holmes i zaginiony diament

  (okładka całokartonowa)

  31,49 
  Wysyłka dzisiaj

  W małej główce wielka moc

  (okładka miękka)

  24,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Niesamowity detektyw Sherldog Haolmes..

  (okładka miękka)

  28,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Api Papi

  Api Papi to wydawnictwo specjalizujące się zwłaszcza w rewelacyjnej literaturze dziecięcej. Pięknie wydane książki tego wydawcy mają za zadanie wzbudzać radość na twarzy małego czytelnika. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej książce dziecko poznaje świat, ćwiczy nowe umiejętności, poszerza słownictwo i rozbudza wyobraźnię. Będzie świetną propozycją dla wszystkich rodziców, którzy stawiają na literaturę edukacyjną oraz wartościową treść. Książka oferowana przez to wydawnictwo przede wszystkim musi być pomysłowa. Do tego dochodzi jeszcze piękne opracowanie graficzne, wykonane przez uzdolnionych ilustratorów. Wybierając pozycje z oferty prezentowanego wydawcy, rodzice zapewniają dziecku dostęp do wiedzy, opracowany z uwzględnieniem możliwości poznawczych małych czytelników.

  Wydawnictwo Api Papi zostało założone przez osoby stawiające na wyjątkowe pomysły i szczegółowe opracowanie każdej pozycji. Książki tego wydawcy rozbudzają dziecięcą wyobraźnię oraz ciekawość świata. Autorzy wspierają rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Dzięki takiemu podejściu w ofercie wydawcy znajdujesz pozycje dla najmłodszych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z literaturą. Angażująca książka ma również wspierać budowanie więzi między dziećmi oraz rodzicami. Wspólne czytanie jest dobrą okazją do dzielenia się uwagami i przeżywania tych samych emocji. To dobra chwila, by porozmawiać z o ważnych sprawach oraz przekazywać uniwersalne wartości. Przede wszystkim jednak oferta ma dawać radość i zachęcać do samodzielnego odkrywania świata.

  Książki wydawnictwa Api Papi ułatwiają dzieciom naukę. To rewelacyjnie opracowana literatura popularnonaukowa dla najmłodszych czytelników, zawierająca informacje o biologii i geografii. Autorzy w prosty sposób tłumaczą złożone pojęcia, zachęcając do zapamiętania podstawowej wiedzy. Warto zwrócić uwagę na ćwiczenia pomagają w rozwoju umysłowym, a także ciekawe przepisy, które proponują dziecku samodzielne gotowanie lub pieczenie. Bardzo ważny jest tutaj rozwój sensoryczny, a wydawca stawia na pozycje ułatwiające kontakt z wieloma bodźcami. Warto zwrócić uwagę chociażby na książki Carron Brown. Autorka w bardzo prosty sposób wyjaśnia różne odkrycia naukowe, zapraszając dziecko do świata nauki. Ciekawym wyborem mogą być również pozycje "Podświetl i odkryj". Podświetlając kartkę, mały czytelnik zauważa dodatkową treść. Ukryte elementy łatwo przyciągają dzieci do książek, pobudzając ich naturalną ciekawość. Z pewnością rodzice będą zaskoczeni, jak łatwo dzieci zapamiętują informacje z takiej książki!

  Wydawca oferuje książki przeznaczone dla wszystkich osób, które szukają dla swoich dzieci wartościowej treści. Pięknie ilustrowana książka z ciekawymi dodatkami łatwo wzbudza zainteresowanie literaturą i nauką. Przede wszystkim jednak to świetny sposób, by od najmłodszych lat ćwiczyć z dziećmi umiejętność czytania.

  Ładowanie...